Ми святкуємо Різдво щороку, а знедавна ще й двічі. Та чи вдається насправді в цей час шаленства передноворічних знижок та приготування до родинного застілля серцем побачити сяйво Віфлеємської зорі? Пережити чудо здійснення справжньої Божої обіцянки?

А може хто подумав, що святкування Різдва не на часі. Так може бути через особисті обставини, смерть близьких, страх фінансової незабезпеченості або військової загрози. Але Різдво — саме про це. Спаситель народився в окупованій Юдеї, фактично, в дорозі, коли для Його матері й батька навіть не знайшлося достойної ночівлі. Проте, ніщо з зовнішніх умов не завадило статися найбільшому чуду в історії — Предвічний Бог зодягнувся в тіло.

Моє побажання і молитва за вас — щоби зараз не переповнювало ваше серце: біль, страх, тривога, непевність, або щира радість, спокій чи кохання, — слідуйте за Віфлеємською зорею: зазирніть у євангельську історію народження Ісуса, щоб разом з волхвами знайти Народженого і вклонившись, принести свої подарунки серця — віру, прощення, прийняття і добру справу для ближнього.

Христос народився!

«Вони ввійшли до оселі й побачили Дитину з Марією, Його матір’ю. Вони впали долілиць перед Ним, щоб поклонитися Немовляті. Тоді, відкривши свої скарбниці, піднесли Йому дарунки: золото, ладан та мирро.» Від Матвія 2:11

Разом з усією церковною родиною

старший пастор Микола Романюк

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація