Про що ви думаєте, коли чуєте слово «залежність»? Ви знаєте, що насправді існує величезна кількість залежностей, і вони ніяк не пов’язані з алкоголем і наркотиками? Виявляється, є залежність навіть від шоколаду!

Багато цікавого та корисного дізналися брати і сестри, які відвідали семінар Сергія Перевишка «Залежності. Вихід є!», який пройшов в ІБЦ 12-14 листопада. Спочатку викладач спонукав студентів зʼясувати причини залежності. Чим глибше ми занурювались в цю тему, тим очевиднішим ставав висновок, що корінь залежностей лежить в ідолопоклонстві. Люди шукають щастя в речах та відчуттях, забуваючи, що дійсно задовільнити нас може лише Бог.

Викладач пастор Сергій Перевишко провів нас шляхом споглядання залежності від зародження до того моменту, коли людина вже не може протистояти гріху, коли гріх заволодіває людиною, і вона жертвує практично усім, щоб задовільнити свого ненажерливого ідола.

На прикладі того, як Ісус проходив випробування в пустелі, проводили паралелі, як ми можемо бути спокушені сьогодні. Як ми можемо не помітити сіру зону і опинитися в пастці, в той же час зосереджувалися на тому, як встояти і не піддатися спокусі. На чому  треба зосередитись, щоб залишатися на Божому шляху.

Важливою частиною семінару стала тема благодаті. Всі ми відчули на собі благодать, що прощає, коли примирилися з Богом, але далеко не всі розуміють, наскільки нам необхідна благодать, що змінює нас! Я покаявся, а що далі? За рахунок чого буде відбуватися зміна мого характеру? Де брати сили, щоб протистояти гріху? Як боротися зі спокусами, що нікуди не поділися? Благодать! Нам всім необхідна трансформуюча благодать! Як вона працює, як її отримати? На ці та на багато інших питань ми отримали відповіді.

І це ще далеко не все, про що ділився Сергій Перевишко)

Важливі висновки:

  • Варто пам’ятати: коли ми піддаємося спокусі, жертва завжди набагато більша, ніж здається.
  • До смиренних Бог говорить голосніше.

Відео-уроки по курсу-семінару “Залежності. Вихід є!” дивіться за посиланням: https://youtu.be/sm2hPgjy3MM

Олена Кудрявцева

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Перевишко Сергій
Перевишко Сергій

Пастор ІБЦ, відповідальний за Біблійне Консультування

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація