Якщо запитати людей що таке щастя, то у більшості випадків відповіді будуть такі: щастя це – сім‘я, діти, здоров’я, друзі, кар’єра, заможність. Цей перелік можна продовжувати й далі. Але чи достатньо всього цього переліку для того, щоб відчувати себе повноцінно щасливим?
Саме у цьому питанні жінки Ірпінської Біблійної Церкви вирішили розібратися, але для цього вони запросили до себе на гостину жінок зі всього міста і зробили все для того, щоб створити теплу атмосферу, гарний настрій та дружнє спілкування. На зустрічі було присутньо понад 300 жінок – зовсім різних за віком, поглядами, статками, але всі вони прагнули почути про Христа.
Темою вечора було запропоновано – «Щастя тут і зараз.» Особливим гостем вечору була жінка-викладач Олена Яремчук, яка розповіла нам, в чому було щастя і радість Марії, матері Христа. Вона була в тяжких обставинах, була в розпачі, їхала вагітною народжувати в інше місто, народжувати далеко не в комфортних умовах. Але не зважаючи на все це, вона не нарікала, вона була всім задоволена і надалі принесла радість і надію в народженому Ісусі всьому світові та всім нам. Марія знала, що тільки в Бозі, людина має справжнє щастя і справжню радість.


Другим спікером цього вечора був пастор Ірпінської Біблійної Церкви – Сергій Колесніков, який в своєму посланні до жінок затвердив: «Щастя тільки в Бозі. Нам потрібно дозволити Ісусу стати паном нашого життя!» Це саме головне, що повинна знати і пам’ятити сучасна жінка, яка покликана зберігати мир та лад в своєму серці, в своїй сім’ї, навіть коли вона знаходиться у складних обставинах.

Програма зустрічі була дуже насиченою і різноманітною. Чарівні ведучи Катерина Бочевар та Ольга Шимпф відкрили цей вечір і вели нас весь час в роздумах про щастя.
Музична група «United Worship Band” надавала звичним різдвяним пісням особливого кольору і звучання, велика подяка за чудове виконання пісні «Чи знала ти, Марія?»

Також всім присутнім випала можливість взяти участь у веселій та рухливій грі, де потрібні були знання Різдвяної історії, а хто не знав її, мав можливість з нею познайомитись. Дуже вдячні за це Ясі Сидорчук та Поліні Шимпф, які надали можливість всім жінкам забути про все і разом отримати заряд позитивних емоцій.

На Різдво саме жінки створюють в оселях атмосферу свята. Вони намагаються прикрасити домівки, святковий стіл якось по-особливому. Тому велика подяка Тетяні Сологуб, яка підготувала чудову презентацію з класними ідеями для підготовки своїх домівок до свят і кожна жінка своїми руками могла зробити «кумедну сімейку» – поробку з дерев’яних лопаток та виделки.


Раптом несподівано, на святковому вечорі, жінки опинилися у справжнісінькому театрі. Дія вистави відбувалася в аеропорту. Пасажири летять до Парижу, але щось пішло не по плану… З цієї історії ми дізнались:
– якщо ваше життя іде шкереберть, просто згадайте, що Бог до всіх нас дуже близько і Він завжди чекає на нас;
– ми знаходимось у вічних пошуках щастя, а насправді допомога іншим, добрі вчинки можуть дарувати радість нам і справжнє щастя не залежить від обставин, тому що його дарує сам Бог.

І звичайно ж яке свято без святкового столу. Команда жінок-господинь підготувала дуже смачні і різноманітні страви! Не обійшлося і без наших підлітків, які спробували себе на вечорі у ролі офіціантів. Вони чемно розносили смачні страви та завжди були готові допомогти! Подяка декораторам, які так професійно прикрасили весь зал, створили атмосферу свята та подарували нам справжнє відчуття Різдва.
Ось все це і є справжнє щастя, справжня радість, справжнє Різдво! Коли кожний натхненно і посвячено служачи Спасителю, намагався організувати це свято!
«Слава у вишніх Богу, і на землі мир в людях благовоління!» Лук.2:14

Іваніцька Ірина
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація