На вихідних чоловіки отримали суперзаряд – як фізичний, так і духовний, завдяки табору «Повернення до першоджерел», який проходив на березі Десни в с. Пухівка (Броварський р-н).

Більше 200 чоловіків з ІБЦ та дружніх церков з інших областей відпочивали, готували борщ і збагачувалися духовно. «Чи правильно ми використовуємо свій час?», «Чи є в нашому щоденному графіку час на дітей, дружину?», «Чи приділяємо ми час для виконання двох найбільших заповідей – любити Бога та ближнього?». Про все це говорили через особисті спілкування біля наметів, проповіді від пасторів ІБЦ, на ранкових молитвах.

Вже вкотре на такі виїзди чоловіки беруть своїх синів, щоб залучати їх до спільності і проводити активний час разом. А його було чимало: спортивні мотобайки, квадроцикли, сплави на катамаранах, рибалка, футбол.

Кухня не зупинялась всі три дні: м‘ясо, плов, колоритні каші та найсмачніший ранковий омлет підкріпляли сили учасників виїзду.

Після насиченого графіку дружньо з дітьми прибрали територію і за себе і за інших відпочиваючих на береговій лінії в рамках акції “Прибери берег” у співпраці з представниками місцевої громади села. А потім задоволені повернулися до трудового тижня.

Подібні заходи допомагають чоловікам об‘єктивно подивитись на себе, на помилки і досягнення. Повернути втрачені орієнтири, провести час з Богом в молитві та вдячності, зміцнити віру і рухатись в нових планах на збудування Царства Божого. Було цінно розділити цей час з братами з різних церков та їхніми нецерковними друзями.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація