Чоловічий сніданок в ІБЦ — це захід єднання, знайомства і хвали Богові, з актуальною темою.

Так, 20.11.21, зібралося близько 70-ти чоловіків різних поколінь, які мали можливість зануритися в тему “Що відбувається, коли ти служиш?».

На початку, Роман Бандура надихнув нас на хвалу і поклоніння Богові через пісні.

Пастор Микола наголосив на важливості двох молитов на початку дня. Перша: хвала і подяка Богу за те, що бере наш тягар і несе Пс.68:20. Друга, благальна, щоб Господь поставив охорону біля уст наших, і не допустив, щоб серце наше було схильне до зла Пс.141:3-4.

Живими свідоцтвами про практичне служіння нужденним, сиротам, людям похилого віку та ближнім у біді поділились Ярослав Грабовський, Юрій Кузьміч, Андрій Рижов та Сергій Тищенко.

Продовжив тему Станіслав Грунтковський на основі 4 розділу Єфесянам.. Чоловіку природньо бути причетним до чогось визначного. Тому, служити — означає опинитися в епіцентрі потреби, болі чи страждання. Служити — означає змінюватись, ставати кращим, проявляти доброту, щедрість та милосердя.

На закінчення, Сергій Тищенко наголосив, що служити, це не тягар, а привілей, це радість, а не смуток, бо так чинив Ісус.

Команда чоловічого служіння нагодувала всіх присутніх смачними варениками з картоплею, а це покращує настрій кожного чоловіка.

Закінчили зустріч молитвою подяки та благанням до Бога, щоб діяв через Духа Святого, спонукаючи  нас служити, особливо людям в потребі.

Чоловіче служіння ІБЦ.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація