Для багатьох мешканців міста жодне літо не проходить без цього насиченого та активного тижня. Щороку фестиваль стає ще більш масштабним, збільшується кількість активностей та все більше нових людей приходить подивитися, а що ж це відбувається в нашому місті. Ну що, давайте пригадаємо, як пройшов Irpin Sport Fest 2021?

Зранку більше 500 дітей активно крокували вулицями міста, аби встигнути до початку програми. А програма була ну дуже насичена, тільки й встигай перехопити подих між станціями. Старші діти за тиждень вирушили в справжню подорож від джунглів до Гаваїв, протягом якої вони активно рухалися на спортивних станціях, робили креативні поробки, співали та вчилися працювати як одна команда. Дошкільнята мали свою програму, де під наглядом наставників дивилися захопливі експерименти, вчили пісні та веселилися на руханках. Та основною метою ранкової програми були не просто розваги. “І будете шукати мене, і знайдете, коли шукатимете мене всім своїм серцем” (Єремія 29:13) таким був основний вірш, який проходив через усю програму. Кожного дня діти мали особливий час біблійних історій, де вони могли почути про Бога та Його любов до нас. 

У цей час матусі могли перепочити та поспілкуватися у кафе для мам. Команда підготувала багато цікавого: корисні майстер класи з флористики, правильного харчування та виховання дітей, активні стретчінг та зумба, а також серія тем «неправда, в яку вірять жінки». Ну і звісно, на матусь чекала запашна кава зі солодощами.

У спекотну обідню пору територію займали підлітки. Вперше на Irpin Sport Fest ми створили окрему програму для цієї групи. Але впевнені, що експеримент був успішним, адже щодня кількість учасників зростала. Бо де ж ще в Ірпені можна було спробувати скалодром та зіп-лайн, позмагатися в командних іграх, завести нові знайомства та почути корисні теми про пошук свого покликання.

З 17.00 розпочиналась програма для молоді. Незважаючи на слово «sport» у назві, кожному було чим зайнятися, навіть якщо спорт у вашому житті закінчився десь на уроках фізкультури. Різноманітні екстрим станції, наприклад зіп-лайн чи 5-метрова рогатка з ефектом вільного падіння (з якої звучало більше всього криків), лаунж-зона з є фудкортами, яскраві фото-зони. Хоча, звісно, й спортсмени могли показати свої сили та позмагатися за перше місце у футболі, волейболі чи богатирських іграх. Особливим моментом була й фан-зона Євро-2020, де усі присутні розділили емоції та радість перемоги. 

Мабуть, одна з речей, що запам’яталась найбільше це живий настільний футбол. Звісно, це така річ, у якій навряд чи у когось був досвід, тому всі мали шанс спробувати новинку й поборотися за перемогу!

Ну і які ж змагання без нагородження? На вечірній програмі активні учасники отримали призи. Та окрім цього, коли усі відвідувачі фестивалю збиралися разом, кожен мав змогу почути найголовніше:  Слово про любов, яку виявив до нас Бог. Станіслав Грунтковський, Володимир Омельчук та Василь Острий у своїх проповідях поділилися думками на важливі для молодих людей теми: стосунки, правильний вибір, різниця між мудрістю та нерозумністю. Та найважливішим є те, що у кожній проповіді звучало Євангеліє блага звістка про змінюючу наші серця любов Бога. У кінці програми бажаючі могли підійти до проповідників або людей з команди та задати будь-які питання. 

Через сучасні умови цьогорічний Irpin Sport Fest приніс нові виклики й переживання для команди організаторів і волонтерів. Але ми впевнені, що це було недарма, адже Sport Fest це місце, де звучало живе слово про Господа. Багато ірпінчан змогли вперше дотикнутися до церкви та відчути, що це не місце обрядовості й звичаїв, а спільнота радісних й натхненних Богом людей.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація