З 1 по 5 липня відбудеться Irpin Sport Fest! Вже вкотре Ірпінь на тиждень перетвориться на найактивніше місто, діти відліпляться від екранів гаджетів, а молодь точно знатиме, де провести крутий вечір.

Irpin Sport Fest, що раніше мав назву «Sport Week» має дев’ятнадцятирічну історію. Цілі покоління зросли на цій програмі, щороку з нетерпінням чекаючи на початок нового сезону. Тепер це фестиваль з різноманітними локаціями для всіх жителів міста Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля, інше.

З 9.00 до 13.00 відкриваємо двері для наших наймолодших гостів 4-12 років. На них чекатимуть безліч спортивних активностей, музика, біблійна історія та навіть англійська мова зі справжніми професіоналами. Ну а поки наші вихователі піклуватимуться про дітей, матусі зустрінуться для день сніданку, спілкування у кафе для мам.
Контактнтий телефон:  Дарина Романюк +380 93 152 26 87

З 18.00 розпочинається час для молоді та сімей. У програмі командні змагання з футболу, баскетболу та волейболу, екстримальні локації, майстер класи та практика англійської з запрошеними носіями мови – з якими можна буде познайомитися прямо на фесті. А якщо ви зголоднієте після усіх активностей, вас будуть очікувати фудкорти і наші фірмові сезонні лимонади.
Контактний телефон: Ігор Фостенко +380 63 898 60 64

photo 2019 05 21 19 52 00

 

Вхід вільний!

Адреса: вул. Соборна, 1, м. Ірпінь, територія Ірпінської Біблійної Церкви

Підписуйся та слідкуй за новинами:
Facebook   Instagram  Telegram 

Організатори:
Молодіжний рух Світло
Авана клуб Ірпінь
Ірпінська Біблійна Церква

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація