Весняний карантин для багатьох чи не єдина можливість нарешті почитати книжки. Тут могла б бути підбірка з книгами про саморозвиток, батьківство і служіння, які беззаперечно корисні і цікаві. Тут могла б бути лише одна книжка, яку варто читати щодня і кожному – звісно, Біблія. Але оскільки наближається Пасха,  ми хочемо поділитись списком книжок, приурочених до найголовнішого християнського свята. 

Незадовго до написання цієї добірки, мене запитали навіщо взагалі читати окремі книжки про Пасху.  І дійсно. Ми ж віримо, що Біблії достатньо. Так і є. Але ці книжки обов’язково надихнуть вас на нові роздуми про фантастичність Божого задуму, гріх і перемогу над смертю, змусять подивитись на події Пасхи під іншим кутом, дадуть відповіді на питання, які ви навіть не могли задати, спровокують на дискусії з друзями і, безумовно, наповнять серце вдячністю, а розум готовністю до святкування Пасхи. 

1.“Він обрав цвяхи» Макс Лукадо. 

Невелика книжка, яка дуже легко читається. Автор фокусує свій погляд на тортурах, які довелось пройти Ісусу. Лукадо звертає увагу на всі дрібниці. На терновий вінок на голові Ісуса, на знущання катів, на дорогу до розп’ята. Для тих, хто тільки знайомиться з Богом, книжка відкриє подробиці страждання Ісуса. Для тих, хто з Богом давно, нагадає, що Ісус зробив заради нас. 

2. «Страсті Христові» Джон Пайпер. 

Богословська книжка, в якій розглядаються основні питання про Пасху. Відомий автор розповідає про 50 причин для страждання і смерті Ісуса. Деякі з них для нас очевидні – викуплення гріхів і надія на воскресіння. Про деякі ми навіть не задумувались. 

3.«І янголи мовчали» Макс Лукадо.

У цій книжці Лукадо роздумує вже не тільки про страту Ісуса, але й вивчає Його життя за тиждень до смерті. Автор вважає, що для того, щоб краще пізнати Ісуса варто подивитись на те, як саме він провів останні дні Свого життя. 

3. «Пасхальні вікна» Білл Краудер.

Автор вирішив поглянути на події Пасхи очима, тих хто був присутній. Що могли бачити, чути і відчувати люди, які безпосередньо приймали в цьому участь? Марія Магдалина, Римський сотник і учні. 

4. «Перемога над смертю» Ервін Люцер.

Ми б не могли святкувати Пасху, якби не було воскресіння. Саме перемога Ісуса над смертю дає нам можливість радіти сьогодні. Автор у своїй книжці говорить про нашу надію на воскресіння разом з Ісусом. І, здається, що сьогодні поглянути в очі смерті і пригадати, що на нас чекає після, чи не найактуальніше завдання.

5. «Хрест Христа» Джон Стротт. 

Фундаментальний твір Джона Стротта рекомендують читати взагалі кожному, хто називає себе християнином. Книжка формує глибоке розуміння спасіння, яке Ісус звершив на хресті. Книжку порадив наш старший пастор Микола Романюк. Особисто я ще не читала. Але вже додала у список книжок, які неодмінно прочитаю.

6. «Тріумф розп’ятого» Ерих Зауер

Книжка, яка вмістила екскурс по історії спасіння. Автор логічним ланцюжком пояснює Божий задум, зупиняючись на окремих подіях в плані спасіння. Стане у нагоді спікерам і лідерам домашніх груп, адже містить 90 планів для проповідей. 

Якщо ви маєте можливість, то прочитайте кожну з цих книжок. Я впевнена, що жодна не залишить вас без нових роздумів і змін. Проте, від себе завжди рекомендувати читати Макса Лукадо. Його книжки читаються легко і швидко, і тому вони сподобаються всім, незалежно від віку, кількості вільного часу чи богословської освіти. 

Автор – Наташа Рибальська

Fedchuk Anna
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація