5 жовтня в Ірпінській Біблійній церкві традиційно відбулася зустріч жінок, яким понад 60 років, під символічною назвою «60+». З настанням осені робіт стає все менше, тому саме час зустрітися у теплій атмосфері зі своїми подругами, поспілкуватися довкола Божого Слова, прославити Господа, помолитися …

Надія Данилівна Комендант, як старша сестра, поділилася своїми роздумами на тему «Що ховається за плюсом?», тобто що ми отримуємо після настання цієї круглої дати – 60 років. Виявляється, в цей час для жінки починається новий виток її життя – не менші цікавий, багатогранний, благословенний. Адже вік не ставить перепон, щоб служити ближньому, допомагати добрим словом чи ділом, стояти в проломі в молитві за дітей, онуків, країну, церкву та інші потреби сьогодення. А ділитися життєвим досвідом – це взагалі привілей, даний Богом лише людям старшого віку. Навіть якщо досвід був негативний, він може стати попереджувальним дзвіночком для молодих: «Дорогі, будьте обережні і не вчиніть моєї помилки». Молоді ж, у свою чергу, мають бути вдячними за добрі настанови.

Далі Ірина Трігідько поділилася порадами, як зберегти своє здоров’я, зберігши чистими свої судини. Звучали корисні поради, як правильно харчуватись, доглядати за своїм тілом… Адже підбір правильних продуктів, збагачених вітамінами та мінералами, допоможе зберегти наше тіло, як Божий храм, в силі та здоров’ї на довгі роки.

Між темами звучало чудове прославлення, свідоцтва пережитих благословень…

Згодом спілкування переросло у спільне творче заняття – прикрашання еко-сумок осінніми листочками з фетру. Тепер ці сумочки будуть слугувати для закупки продуктів у супермаркетах, а також нагадуватимуть про осінню зустріч «60+».

Тамара Володимирівна Рибальська принесла цілу виставку своєї творчості – виробів з бісеру. Вона розповіла, що вміє користуватися Ютубом і завдяки йому навчилася виготовляти прекрасні намиста, браслети та інші жіночі прикраси.

На останок усіх чекав смачний обід і продовження спілкування. Спільне фото стало віддзеркаленням хорошого настрою на обличчях жінок, а також нагадуванням про незабутній час, проведений разом.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація