Хочемо поділитися коротко про те, як проходив  “Вечір поклоніння” в п’ятницю 24 травня. Такі вечори ми робили і раніше, але разом з тим цей відрізнявся від попередніх, тому що це був не звичайний своєю спільністю час.

Організаторами такого сходу були молодіжні команди з Ірпінської Біблійної Церкви (молодіжний рух “Світло”) та з київської церкви Храм Миру, назва їх молодіжного руху – «USTREAM».

3а

Окрім молоді з раніше зазначених двох церков до нас приєдналися християни навіть  з інших міст. Тому в залі було справді людно – близько 200 душ прослявляли Бога піснями, молитвами та роздумуванням над Словом.

2а

В останньому дуже допомогли спікери такого вечора. Їх було четверо.
Михайло Феєр роз’яснив причини наших розчарувань та як з ними впоратися, Борис Волков нагадав, про те як важливо мати правильне біблійне уявлення про Ісуса Христа в нашому житті.

7а 6а

Третім спікером вечора був Василь Острий, його питання “Хто такий живий або мертвий християнин?” підштовхувало до прийняття нових рішень, що допопможуть всі свої можливості, які є в нас “на горі наших сил” спрямовувати на те, щоб приносити Господу славу! Останнім спікером був Михайло Шех, його заклик стосувався вірності Богу, незважаючи ні на які обставини.

8а

Дружнє спілкування, надихаючі проповіді від 4 спікерів, поклоніння Христу у піснях спільно з 2-ма групами прославлення, створювали неймовірну атмосферу затишку та любові.  Це був час як для особистого, індивідуального спілкування з Богом, так і для спільних молитов у парах та групах.

4а5а

Ми наповнились Словом Божим, новими викликами, цілями та оновились у спілкуванні з Христом, адже це так важливо для тих, хто називає себе християнами.
Ми усі різні, але об’єднані. Того вечора це також відчувалося. Можливо Бога ми не можемо побачити, але не може не відчувати! Йому слава і подяка за те, що наша спільність підбадьорює та мотивує нас до більш посвяченого життя та служіння.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація