«Жіноча солідарність» – слова з відомим змістом, але ось те, що сталося 26 лютого в Ірпені можна сміливо назвати справжньою «чоловічою солідарністю». Більше сімдесяти чоловіків зібралися разом, щоб пообідати та провести час у спілкуванні «реальних мужиків». Це була перша з циклу чоловічих зустрічей, проведених Ірпінської Біблійної Церквою. Як зрозуміло з заголовку, на зустрічі був присутній і бобер, суп з якого учасники зустрічі з’їли в перші двадцять хвилин. Але дичина аж ніяк не була центром зустрічі, адже мета заходу було спілкування на актуальні чоловічі теми. Три спікера, один за іншим запропонували присутнім думки для роздумів.

«Хто такий справжній чоловік?» – цим питанням спантеличив присутніх ведучий вечора Сергій Тищенко. Різні відповіді посипалися у відповідь. І дійсно, всередині себе ми маємо певний образ, портрет того, як саме має виглядати «справжній чоловік», але сучасні реалії, на жаль далекі від цього образу.«Дивлячись на демографічну ситуацію чоловіків Україні, я з жахом виявляю, що не маю серед них прикладу для наслідування – алкоголізм, розлучення, безвідповідальність вражають сучасних чоловіків» – продовжив розпочате ведучим запитання Сергій Сологуб. Як приклад для себе і своєї сім’ї він вибрав цінності Біблії, найбільш читаної книги у світі, адже саме ця книга переповнена історіями про мужність, які актуальні і значимі і в наші дні. Сергій зупинився на історії про Павла, коли під час шторму Бог зміцнив його і він проявив мужність у турботі за тих, хто був на тому кораблі (Дії 27:33).

realman_001

Започаткований чоловічий діалог продовжив Михайло Черенков, доктор філософських наук та публіцист. Він говорив про переваги і слабкості чоловічого характеру.«Чи знаєте ви різницю між справжнім чоловіком і реальним чоловіком? Справжній чоловік – це ідеал, що живе в нашій голові, а ось чоловік реальний – це ми, хто сидять тут і зараз» – ділився він з учасниками зустрічі – «Ми так часто дозволяємо нашим слабкостям здолати наші сильні сторони. Лінь витісняє нашу відповідальність. Грубість витісняє нашу тактовність. Забезпечення сім’ї перетворюється на гонитву за багатством, марнота, яка витісняє безцінний час з сім’єю». Яскравими прикладами з життя біблійних героїв – Самсона, Давида, Соломона, Михайло змалював картину основних слабкостей чоловічого характеру, а потім, показавши вихід, закликав кожного чоловіка бути справжнім, та завжди пам’ятати про Бога, Який є джерелом мужності.

realman_002

На завершення зустрічі, про першого чоловіка Адама говорив пастор ІБЦ Микола Романюк. Описуючи події, викладені в перших розділах книги Буття, він загострив увагу на питанні Бога до Адама – «Адам, де ти?». У цьому питанні – питання до кожного чоловіка. А де сьогодні сучасний чоловік? Що відбувається у його житті? Чому він часто ховається, утікає від відповідальності за  сім’ю, за суспільство і врешті за себе? У результаті свого виступу він закликав кожного чоловіка підкоритися Богові, як головному Авторитету в житті. «Тільки через віру в Бога ви зможете знайти справжню підтримку для відважних, відповідальних чоловічих учинків, яких так потребує сьогодення», підсумував він.

realman_003

Наступна зустріч не за горами. Залишається побажати кожному чоловікові не втрачати з поля зору ідеал «справжнього» чоловіка бути чоловіком реальним.

realman_004

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Чоловіче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація