Різдво Ісуса Христа – найбільш шанований день народження. В цей день християни всього світу святкують народження Спаса і дякують Богові за Його чудовий план спасіння людства. Різдво, звісно, найкраще святкувати вдома, в родинному колі, бо й подія, з нагоди якої виникло це свято, суто родинна – народження маленького Ісуса.
Ось і жінки Ірпінської Біблійної Церкви вирішили запросити до себе на гостину жінок зі всього міста і зробили все для того, щоб створити теплу атмосферу родинного затишку, можливість для дружнього спілкування та роздумів на важливі теми.
Пані різного соціального статусу, поглядів і статків раділи наче діти можливості поспівати колядки разом з відомим гуртом  «Квант» та власноруч виготовити чудову ялинкову прикрасу у вигляді янгола.
V_ochikuvanni_Rizdva_7

V_ochikuvanni_Rizdva_2

Але жінки – це не тільки пісні та смаколики, це ще співчуття, турбота й величезна відповідальність за свою родину, народ, країну. За святкуванням ми не забули й про наших хоробрих воїнів, які в холодних окопах боронять наш мир та спокій. На кошти, зібрані протягом Різдвяної ярмарки, були закуплені подарунки, які найближчим часом поїдуть до наших земляків на фронт.
V_ochikuvanni_Rizdva_1
V_ochikuvanni_Rizdva_6
V_ochikuvanni_Rizdva_4
V_ochikuvanni_Rizdva_5
Наприкінці нашої зустрічі Станіслав Грунтковський, відомий сімейний консультант та засновник сімейного клубу «Разом назавжди», запропонував нам разом порозважати над тим, що є Різдво для кожного з нас, і які є ознаки того, що ми не пропустили головного у цьому святі? Адже, святкувати Різдво Христове необхідно кожен день! Чи не забагато це для пересічного українця? Моя відповідь – ні! І коли ми зрозуміємо, що Різдво – це не релігійне свято, а стан душі, вдячної Отцеві за те, що Син Божий захотів бути Сином Людським, щоб втілити в життя Його план спасіння нас, людей. Коли вдячними серцями визнаємо, що Всемогутній Бог міг би створити інший, незрівнянно більший і прекрасніший світ, але Свою любов і милість посилає на нас кожен день! Ось тоді ми також зможемо кожного дня поклонятися Йому серцем і душею, і славити Його разом з янголами:  «Слава у вишніх Богу, і на землі мир в людях благовоління».
Ольга Шимпф
 
 
Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація