Наш світ постійно знаходиться в очікуванні супергероя, який змінив би все так, як нам хочеться. Але, насправді, такий Герой вже прийшов і врятував Всесвіт 2016 років назад. Ісус – наш Супергерой. Він помер на хресті і воскрес на третій день. Він переміг найбільшого ворога Всесвіту – сатану. І завдяки цій перемозі ми об’єднані в Його церкву. Церкву, яка 8 травня святкувала своє 19-річчя.
Richnicya_19_Irpin_bible_church_Romanuk

Richnicya_19_Irpin_bible_church_zal

Старший пастор Микола Романюк зі словами вдячності згадував Костянтина та Анжелу Гончарових, які мали слухняність до Божого поклику і заснували церкву.  Як побажання усім нам, він нагадав місію церкви – вести якнайбільше людей до близьких та зростаючих стосунків з Богом. І якщо здається, що нам немає кого вести, то потрібно усвідомити – ми вже ведемо. Адже кожен має родичів, друзів, колег, які бачать наше життя, нашу віру. Тому наша місія повинна виходити з любові та відповідальності.
Святкове служіння надихнуло нас пісочною анімацією “Мій Відкупитель живий”, яку підготували вихованці гуртка “Анімація”, “Мамин вихідний”.
Richnicya_19_Irpin_bible_church
Чоловічий ансамбль разом зі всією церквою заспівав нову пісню “Ми єдині у Дусі, ми єдині в Христі”.
Richnicya_19_Irpin_bible_church_chol
А дитячий хор студії “Левит” привітав усіх мам та бабусь зі Днем матері, яке традиційно святкують у другу неділю травня. Пастор Василь Острий поділився роздумами на тему “Покликання матері”.

 

Richnicya_19_Irpin_bible_church_hor

 

Richnicya_19_Irpin_bible_church_mami

Вдячні Господу за Його церкву, за посвячених служителів, які взяли відповідальність та служать Богу. Продовжуємо молитись, щоб Ірпінська Біблійна Церква була відома в місті через свою любов!
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація