Церковна конференція для служителів
Весна – це пора оновлення. І не дивлячись на те, що природа запізнюється з цим процесом, лідерська команда ІБЦ вирішила грати на випередження, і 6.04 була проведена загальнолідерська стратегічна зустріч, зорієнтована на формування спільних командних цінностей, стратегії та конкретного плану дій. Традиційно запізнюючись, я думала, що субота – ненайкращий день для обдумування стратегічних планів. Адже можливість довше поспати, домашнє прибирання і інші рутинні  справи неймовірно розслаблюють. Та, забігаючи наперед, потрібно сказати, що проігнорувати цю зустріч було б великою помилкою…
Отже, почалася зустріч зі слова пастора Сергія Перевишка, що мало назву «Праця в єдності». Влучність його теми підкреслював сам склад нашої зустрічі: були як сестри так і брати у віковій категорії від 17 до «незручно називати цей вік».  Для своєї проповіді Сергій обрав уривок  з книги Неємії 4:19-20. З цього уривку Сергій  виділив три особливі властивості справжньої команди: готовність зібратися по першому заклику, відчувати справжню силу в спільності та завжди пам’ятати, що Бог з нами.
proslavlПісля загального співу, пастор Сергій Сологуб представив оновлені пасторською радою цінності Ірпінської Біблійної Церкви, тому що «все починається з цінностей». Повністю цінності ІБЦ можна буде найближчим часом переглянути на церковному сайті. Також  був час і для творчості – Сергій запропонував всім присутнім розбитися на групи та надати пропозиції для символів кожної з 10 озвучених цінностей церкви, з метою кращого їх запам’ятовування.  Потім всі ми мали змогу презентувати свої творчі надбання. Цей блок програми дав мені змогу зрозуміти, які непересічні особистості служать поряд зі мною.
sologub
Обговоривши цінності церкви, ми змогли перейти до обговорення стратегії нашої церкви. Зробити це допоміг нам пастор Денис Заулін. Цей блок стосувався питання що, власне, і як ми будуємо. На прикладі простої і зрозумілої алегорії будинку та його кімнат Денис спробував пояснити ціль і місце кожного служіння в нашій церкві. Ідея Дена напрочуд проста – є декілька місць, де працюють служителі ІБЦ: «двір» (власне, місто чи церковне подвір’я, де проводяться євангелізаційні програми), «прихожа» (коли зацікавлені люди приходять до нас, але програми несуть більш ознайомчий смисл), «зала» (коли  віруючі люди мають спільність) та «кухня» (програми, спрямовані на навчання та учнівство віруючих). З цієї позиції – цілей, методів та аудиторії – були  переоцінені більшість служінь ІБЦ. Це мало подвійну користь: по-перше, люди, що не мали уявлення, що відбувається на деяких програмах, нарешті дізнались про це, по-друге, лідери програм мали змогу побачити своє служіння очами інших.
den
Після того, як були обговорені стратегія і ІБЦ на найближчий період Станіслав Ґрунтковський нагадав присутнім, що згідно рішення Всеукраїнського об’єднання церков євангельских християн-баптистів, 2013 рік – це рік Місії. Ми живемо у вільній країні, де, з одного боку, немає гоніння християнської віри, з іншого, немає тиску толерантного до різного роду меншин суспільства. Все в нашій країні сприяє розвитку всякого роду місіонерству. Однак… цього не відбувається.
IMG_0220
Це прикро, це парадокс і це потрібно змінювати. Станіслав закликав молитися за це, а також приймати рішучіші рішення та кроки. У цьому напрямі вже ведеться робота. Зокрема, молодь ІБЦ цього року скасувала щорічний молодіжний табір і готується до чотирьох різноспрямованих місіонерських подорожей. У планах молоді влітку поїхати на Кавказ, на допомогу родині місіонерів з України для проведення дитячого табору, до Ужгороду, у Тернопіль та Хмельниччину. Всі ці проекти потребують молитви та допомоги, але ми віримо, що вони здійсняться та слугуватимуть для слави Бога. Становище християн Африки, Кореї, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану жахає, та непросто у близьких Росії та Білорусії. Разом у молитві разом ми дякували за свободу віросповідання України та просили снаги щодо місіонерської допомоги ближнім і дальнім.
grunt
Завершити такий насичений вечір випало старшому пастору ІБЦ Миколі Романюку. Його слово мало назву «Молитва і посвята» – дві половини одного цілого, те, без чого неможливе служіння.  Також Микола озвучив виклики для служителів на найближчі декілька місяців. А плани насправді грандіозні: благочинна акція «Благословенні дрібниці», Тиждень подружжя, традиційний Тиждень спорту, підлітковий табір Авани, місіонерські подорожі, – маємо про що молитись та де послужити.
На завершення усі служителі мали спільну вечерю, де мали змогу в простій, сімейній атмосфері поділитися враженнями та думками з приводу всього почутого та побаченого.
Це насправді був цікавий та корисний вечір, де кожен мав змогу відчути, що він у своїй праці не один, що у нас спільна мета і що з нами є Бог!
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація