29 серпня на території Ірпінської Біблійної Церкви відбувся перший футбольний турнір, в якому приймали участь служителі різних конфесій, що діють в даній місцевості. Зазвичай церква несе послання до людей, які стосуються духовних істин, правил життя. Але цього разу даний спільний міжконфесійний захід носив гасло: «В здоровому тілі – здоровий дух», цим самим пропагуючи здоровий спосіб життя, адже це повинно бути важливою складовою життя кожної людини.
Footbal_Irpin_Irpen_bible_church2
Турнір розпочався об 11.00 зі спільної молитви та короткої промови представників кожної з церков:
пастор Микола Романюк, Ірпінська Біблійна Церква;
отець Андрій Клюшев, УПЦ, м. Ірпінь;
пастор Андрій Каленчук, церква Сила Духу, смт. Ворзель;
протоієрей Олександр Федорочко, УПЦ, м. Ірпінь;
пастор Валерій Секісов, церква Філадельфія, м. Ірпінь;
пастор Олег Шумейко, церква Царство віри, смт. Ворзель
отець Мирослав Латинник, УГКЦ, м. Ірпінь;
пастор Олександр Усатюк, церква Спасіння, м. Ірпінь
З уст служителів прозвучали різні версії щодо того, чому важливо проводити саме такі заходи. У наш складний, неспокійний час так не вистачає миру, єдності, спільності. А хто, якщо не церква, повинен показати світу приклад єдиного духу, думок і навіть спільного відпочинку. Тіло людини –це храм Бога живого і ми маємо повеління піклуватися про цей храм різноманітними способами.
«Добре братам бути разом» – ця біблійна мудрість знайшла своє втілення на стадіоні ІБЦ. Служителі-футболісти стояли, вишикувані в ряд, одягнені в спортивну форму. Кожен з них був готовий зробити для своєї команди найкращий внесок. Але зрештою, всі розуміли, що в результаті  не буде переможців і переможених. Ця гра дійсно закінчилась без визначення переможця. Потиснувши один одному руки, гравці перейшли до другої частини зустрічі. Це був пікнік зі смачною їжею та чаєм.
Нехай цей турнір започаткує добру традицію для всіх християн нашого міста, для всіх служителів помісних церков частіше збиратися разом для підтримання фізичної форми, а також для продовження і укріплення дружніх стосунків.

 

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація