8 травня 2011 року в Ірпені на вулиці ІІІ Інтернаціоналу, 1, відбулося свято. Звідусіль сходилися усміхнені й щасливі люди. І справа не лише в тім, що то був вихідний день — неділя, і не тому, що нарешті вийшло сонце після тижневої мряки. То був особливий день у календарі: Ірпінська Біблійна Церква святкувала 14-ліття!

День народження… Подарунки, вітання, спогади, побажання… Чотирнадцять років — це особливий період, коли вже можеш рахувати перші прориви і здобутки, а водночас у тебе ще багато-багато планів попереду. А що вже казати, якщо такий вік святкує помісна церква!

Те, що наша ІБЦ не визнає стереотипів, було доведено і цього разу. Замість святково прибраного приміщення ми зібралися у майбутньому молодіжному центрі, що є частиною нової споруди. Вийшло доволі оригінально у такому собі стилі грандж: гола цегла, світло через імпровізовані лампочки, підлога — плити перекриття. Але найважливіше — це люди, ті, хто не залишився байдужим і завітав на свято з мажорним настроєм на серці, щоб привітати інших у такий світлий та радісний день.

 

 

HB14_02

Цього разу річниця ІБЦ прийшлася на ту саму дату, що й День матері. Наче маленькі соловейки привітали дітки своїх матерів віршиками й піснями. А Віталій Матвіїв звернувся з теплим словом і, спираючись на Біблію, указав, наскільки цінні в Божих очах матері, жінки.

HB14_04

 

Привітали присутніх гості. Пастор Рьоттінг, президент місії «Схід-Захід», наголосив на необхідності християнам зберігати єдність, адже саме через наші стосунки, нашу любов світ зможе пізнати Ісуса Христа. Церква — структура динамічна, тож, за словами пастора, «хто приймає зміни — той придатний до майбутнього». Тому і церква взагалі, і кожен християнин зокрема має бути  відкритим до змін, щоб дозволити Богові  використовувати нас і плідно діяти через нас.

 

Пастора Дмитра Колесника знають в ІБЦ, напевно, усі, люблять за щирість і безпосередність. Пастор Львівської церкви «Осанна» вже не раз відвідував наші зібрання і проповідував. Його побажання було практичним: ми маємо цінувати своїх лідерів і любити свою церкву. Дуже приємно було чути від нього слова: «Голова нашої церкви — Ісус Христос, але ви, ІБЦ, пам’ятайте, що знаходитеся попереду «Осанни». Тому ми на вас рівняємося і переймаємо вашим досвід». Не знаю, як присутні, але я одразу відчула велику відповідальність і за «Осанну», і за працю церкви в принципі. Smile

 

 

HB14_05

 

 

Із привітанням до присутніх звернувся Григорій Комендант, голова Біблійного товариства України. Він нагадав про життя і працю першоапостольської церкви, вказавши, що немає важливішого для нас, ніж іти за ними: вивчати Слово Боже, практикувати спільність, звершувати заповіді Ісуса, молитися і прославляти Господа, Який буде додавати до церкви спасенних. 

 

 

HB14_06

 

Дякую Богові за те, що віра в Нього об’єднує стільки людей під одним дахом (до чотирьохсот віруючих та гостей були учасниками свята)! Дякую пасторам та усім лідерам, які віддають усі сили заради нашої спільності. І дякую усім членам й відвідувачам за те, що, не дивлячись на різні хитрі задуми світу, ми можемо зберігати й примножувати любов і мир між собою!

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація