11 вересня в Ірпінській Біблійній Церкві відбувся семінар для лідерів малих груп. Близько 40 лідерів та служителів ІБЦ, а також із церков Ірпеня, Києва і Ужгорода знайомилися з можливостями систематичного вивчення книг Біблії в малих групах. Даніель Йосуб (Бухарест), координатор по Центральній та Східній Європі, презентував методичний матеріал місії «Міжнародне спільне вивчення Біблії». Вісім навчальних годин виявили живу зацікавленість та актуальність теми для лідерів церкви.

Для чого вивчати Біблію у групі – хіба проповідей не досить? Щонеділі у церкві звучить проповідь, мета якої — повести слухачів до яснішого і глибшого розуміння біблійного тексту, а отже, і Божої волі. Але яке б глибоке не було проповідування, воно не здатне задовольнити потребу віруючої людини у Божому Слові (шукаючої — тим більше). Велике значення має особисте щоденне читання Біблії. Проте багато християн не здатні/не вміють/не навчені роздумувати над прочитаним з Великої Книги — Біблії. На служінні навчитися цьому важко, у семінарії вчитися неможливо. Тому церкви, члени та відвідувачі яких поділені на малі групи, мають велику перевагу. seminar_group_1Ця перевага полягає у тому, що в групах по вісім – дванадцять учасників можна навчити практично кожного працювати з текстом. Тому необхідно підготувати зрілих християн для викладання Біблійних книг у групах, щоб допомогти усім зростати в читанні та розумінні Біблії.

Семінар, який презентував брат Даніель, був важливим, бо присутні не лише довідалися про старанно підготовлений досвідченими викладачами матеріал, але й практикували вивчення біблійного уривку шляхом спостереження. А після цього розробили біблійний розбір для малої групи. Кожен лідер отримав матеріал для вивчення Послання Якова та методичний посібник для підготовки лідера малої групи.

…Церква, яка стверджує, що її основою є Біблія, має прищеплювати любов до неї. Робити це можна не лише через проповідування, але також, як свідчить досвід, у малих групах, коли вивчення біблійних текстів поєднується з практичними вправами.

seminar_group_2

 

Під час семінару

 

Романюк Микола
Поділитися:

Залишити відповідь

Сологуб Сергій
Сологуб Сергій

Пастор ІБЦ, відповідальний за малі групи

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для молоді 23+

Малі групи ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація