Малі групи – це не просто група людей за інтересами у вивченні Слова. Це маленька сім’я, привчена зростати у любові і допомозі один одному. Розуміючи важливість домашніх груп і їх роль у будівництві церковної родини і тіла Христового, було проведено семінар для лідерів цих груп, організаторами якого виступила Ірпінська Біблійна Церква та місія «Спільне вивчення Біблії» (CBS). Більше 70 лідерів молодіжних, сімейних, чоловічих та жіночих груп зібралися, щоб у спільності вивчати нові теми та методики проведення домашніх груп.

Семінар проводив пастор Антті з Фінляндії, якій ділився досвідом проведення домашніх груп за матеріалами місії Спільне Вивчення Біблії. Протягом усього часу учасники поринули у навчання проведення домашньої групи та на власному досвіді спробували провести дискусію за запропонованими матеріалами та рекомендаціями. Особливістю є те, що групи спрямовані на вивчення не тем, чи відео-курсів, але саме книг Біблії.

IMG_7317a

IMG_7375

IMG_7316

IMG_7397

IMG_7487

IMG_7496

Після закінчення конференції можна було придбати щойно виданий курс по книзі Якова. У даний момент ведеться робота з перекладу курсів на українську мову. Наступним заплановано видати курс з першого Івана, дасть Бог, він з’явиться вже у липні 2016.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Сологуб Сергій
Сологуб Сергій

Пастор ІБЦ, відповідальний за малі групи

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для молоді 23+

Малі групи ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація