У жовтні відбулася зустріч для дитячих служителів Ірпінської Біблійної Церкви. Всі, хто зібрався – це талановитиі, розумні, добрі, і завзяті до навчання люди! Разом нам було повчально, весело та ситно!
Зустріч являла собою семінар-тренінг, який проводили досвідчені спікери у сфері дитячого виховання.

Старший пастор Микола Романюк провів нас крізь часи Реформації, показавши на прикладі Мартіна Лютера, важливість доносити слухачам істину- «Праведний житиме вірою». Необхідною рисою сучасного вчителя є небайдужість до інновацій, ретельність у підготовці уроків та використоння різноманітних інтерактивних методів викладання. “Бачу також необхідність поглиблювати розуміння батьків бути не лише годувальниками дітей але й їхніми навставниками і путівниками в життєвій дорозі з Богом. Які б не були добрі дитячні програми ніщо не замінить домашнє виховання. Тим більше радію усім там, хто вкладає свій час і серце дітям – думаю у Бога велика нагорода для вас. Бо батьки зобов’язані турбуватися про своїх дітей, а служителі роблять це лише через любов до Бога і прийняття свого покликання і дару.” – коментував подію пастор Микола в своїй сторінці в соціальних мережах.

photo5418181740637300759
Роман Голованов, дитячий психолог, координатор по розвитку естрім-табору для дітей та підлітків “Карабін”, говорив про важливість наставницта та учнівства серед дітей. Вчитель може впустити учнів у своє життя та показати християнство на практиці. Вчитель має бути відкритим, як Ісус був відкритим своїм учням. Головна мета наставництва – зробити зі свого учня наставника з твердими біблійними принципами. Дитина повинна знати свою місію серед своїх однолітків.

photo5418181740637300762
Станіслав Грунтковський, пастор Ірпінської Біблійної Церкви, координатор сімейного служіння ВСЦ ЄХБ, на завершення зробив висновок і задав нам три важливих питання «Що?» «Як?» «Чому?». Що ми робимо на наших заняттях з дітьми? Як ми це робимо і якими методами? Чому ми це робимо і що нами рухає?

photo5418181740637300761
Дякуємо кожному вчителю, вихователю, лідеру, тренеру за ваше служіння і ваші інноваційні підходи у служіння дітям.

photo5418181740637300763
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація