Христос народився! Жінки Ірпінської Біблійної церкви цього року першими зібралися відсвяткувати Його день народження.

Витончено і святково, за пряним чаєм з апельсинами і корицею, дівчата обговорювали, що саме вони покликані створити в родині святкову атмосферу, організувати Різдво так, щоб за прикрасами не загубився Новонароджений.

Ділилися ідеями, як ввести нові традиції святкування, або на що замінити «неживі». Наприклад, сім’єю розіграти Різдвяну історію за ролями, давши наймолодшим можливість побути ягнятками, або наповнити повітряні кульки з написом «з днем народження, Ісусе», чи роздати різдвяне печиво для сусідів, сповіщаючи їм радісну новину.

Ну і звісно, Різдво – це подарунки. Кожна учасниця різдвяного сніданку мала приготувати щось особливе… не відомо, для якої саме сестрички. А вже на місці, отримавши особливий номер, було завдання знайти ту саму, особливу, з якою потрібно обмінятися подаруночком, молитовною потребою, молитися одна за одну, та разом дякувати Господеві за Його дорогоцінний подарунок, Який Він послав на землю однієї святкової ночі.

Аня Бандура ділилася роздумами і рекомендаціями, як не прогавити Різдво: іти, як Марія, за Богом, коли багато чого незрозуміло; бачити в звичайному служінні – Божу справу; це окей бути “маленьким пастухом” – бути собою, і Його благодать тебе знайде. І останнє, бути наполегливою, щоб дійти Господніми дорогами до кінця, до вічного життя.

Дуже дякуємо команді за організацію свята, Ані Бандурі за надихаюче Слово, команді прославлення за пісні і колядки, Христові – за Його народження.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація