“Тож ідіть і навчіть усі народи…” — цей вірш з Євангелія від Матвія знає майже кожен християнин. Як зробити це практично? Долучитися до місіонерських команд. Саме це доручення Христа виконували наші брати та сестри, котрі влітку побували в подорожах, організованих Місіонерським комітетом ІБЦ.

Перша місіонерська поїздка відбулась в м. Лисичанськ Луганської обл.  Наша команда разом з місцевими братами і сестрами дружньої церкви несли Благу Звістку для дітей та дорослих. Зранку проходив дитячий тиждень спорту для дітей віком  6-13 років. Наші місіонери, маючи за плечами досвід Irpin Sport Fest, проводили цікаві ігри та заняття, а головне, ділилися Словом Божим з маленькими слухачами. Увечері у центрі міста проходили заходи для молоді віком з 14 років. Дорослі теж з цікавістю спостерігали за усім, що відбувалось, та спілкувалися особисто з членами команди та організаторами заходу.

Один з учасників команди, Роман Козодой, який довгий час був членом ІБЦ, а далі продовжив своє служіння у рідному місті, написав у соцмережах: “Lisichansk Sport Fest это не только про спорт и классную атмосферу. Это про надежду. Там, где 7 лет назад разрывались снаряды и прятались по подвалам, сегодня бурлит жизнь, молодость, видна радость и счастье”.

“Місіонерська поїздка — це завжди вихід із зони комфорту, але відчуття того, що ти робиш щасливішими людей навколо себе, покриває усе” — такий відгук ми отримали від команди місіонерів другої поїздки. 

У серпні друга команда проводила табір в селі Сидоровичі Іванківського р-ну Київської області для діток різного віку та молоді місцевої общини ромської національності. Табір був поділений на дві програми: ранкова та вечірня. Вранці лідери готували для діток різноманітні станції, на яких вони пробували себе в чомусь новому, працювали з командою, слухали цікаві історїї з Біблії у форматі сценок, грали у ігри, спостерігали і пробували цікаві експерименти, та робили поробки своїми руками. Між станціями був смачний снек, щоб підкріпити свої сили. Ввечері молодь грала у волейбол та флорбол, брала участь у квестах. Потім всі збирались біля багаття, прославляли Господа, ділились свідоцтвами про дію Бога у житті і духовними темами. Всього ці зустрічі відвідало до 90 маленьких та більш дорослих гостей, з якими вдалося познайомитися, зав’язати дружбу і розповісти про любов Ісуса. 

Місіонерські подорожі  — це особливий вид служіння, що корисний, як для тих, до кого ви їдете, так і для учасників команд. Це час переоцінки, того, що маєш. Час, коли Бог змінює серця. Місіонерські поїздки міцно поєднують людей як команду, що трудиться для спільної мети, а саме поширити Боже Слово.

Вдячні Богу за усіх, хто брав участь в цьому служінні, та просимо Господа зростити посіяне зерно! Поїздки закінчилися, але зараз пропонуємо долучитися до молитовних місяців за країн-сусідів, ініційованих Місіонерським комітетом. Зараз саме місяць молитви за Болгарію. Таким чином кожен може бути причетним до місіонерського служіння.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація