Скільки часу людина витрачає на спорт протягом свого життя? Статистика не досліджувала це питання, проте достеменно відомо, що ірпінчани витрачають на спорт як мінімум тиждень на рік, коли на території Ірпінської Біблійної Церкви відбувається Тиждень спорту. Упродовж останніх десяти років цей захід став доброю традицією та однією з найочікуваніших подій для молоді Ірпеня.

 

Зазвичай на Тиждень спорту приїздить команда зі Сполучених Штатів Америки, з братньої для ІБЦ церкви. Таким чином молодь має змогу не тільки пограти в улюблені спортивні ігри, але й вдосконалити свою англійську у невимушеній атмосфері.

spweek_1

Узяти участь має можливість кожний. Щодня від 8:30 до 12:00 діти навчаються новим для них спортивним іграм — локросу та регбі, виготовляють різні цікаві саморобки, спілкуються, співають. Дивлячись на малечу, і дорослі проймаються спортивним ентузіазмом.

spweek_4

Молодь розпочинає свої веселі старти о шостій, а закінчується програма близько десятої години вечора. Змагаються, граючи у футболі, баскетболі, волейболі, настільний теніс, сквош. І якщо ви знайдете ще якийсь вид спорту, в якому можна позмагатися, то вони будуть тільки раді. Щовечора підбиваються підсумки і найсильніші та найспритливіші отримують свої нагороди.

Організатори намагаються урізноманітнити вечірні зустрічі, запрошуючи цікавих гостей, — «героїв майданчиків», полуфіналістів шоу «Україна має таланти», відомих спортсменів, переможців загольнонаціональних змагань. Вони розповідають молоді про свої звершення, про те, що час можно проводити набагато краще, ніж за комп’ютером в соціальних мережах, що головне в житті — Мрія, і що сумно, коли в молодої людини такої Мрії нема.

Дія відбувається на території церкви, а отже, спілкування не спотворюється ні алкоголем, ні паліенням. Лише сотні світлих очей, що радіють своїй молодості, улюбленим видам відпочинку та літу.

 

spweek_2

Тиждень спорту не є святом виключно молоді. Скільки б вам не було років, закиньте краватку в дальній куток, витягніть запилені кросівки, згадайте уроки фізкультури або університетські спартакіади — і вперед до спортивних звершень!

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація