До річниці прийняття Конституції Ірпінь не оминув ще один основний закон – закон Божий. 

28 червня о 16.00 у парку “Незнайко” відкрили майже 4-х метровий обеліск з  Десятьма біблійними заповідями з одного боку, і їх короткого підсумку, зробленого Ісусом Христом, з другого. Прикметно, що сучасний обеліск зі світлого природного каменю споруджено на кошти приватних ірпінських підприємців. 

У рамках програми відбувся виступ хору парафії Св. Миколая м. Ірпінь з виконанням Молитви за Україну, брас-квінтету «Академія». Зі словом і молитвою виступили представники релігійних громад Ірпеня ти Приірпіння, секретар Ірпінської міської ради Анжела Макеєва.

Старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк говорив про значення древніх принципів для сучасних людей. Він підкреслив, що Божі принципи задумані для блага людини. На прикладі четвертої заповіді пастор продемонстрував, як дотримання відпочинку здібне зберегти фізичне, душевне і духовне здоров’я людини. А проводячи паралель між Конституцією і Заповідями зауважив, коментуючи відкриття обеліска: “Хто шанобливо дотримується Божих заповідей, той перевершить у дотриманні і Конституцію (поки та не почне суперечити Біблії).”

Про вплив заповідей на бізнес говорив відомий підприємець Ігор Фостенко (“Enjoy The Wood”). За його досвідом заповідь, як її проголошував Ісус, щоб любити ближнього як самого себе є секретом успіху у підприємництві, де повага до співробітників і клієнтів щедро винагороджується. Сімейний консультант і пастор Станіслав Грунтковський, стверджуючи про підміну цінностей в сучасному суспільстві, вказав на неминуче значення біблійних принципів. 

Щиро сподіваємося, що обеліск «10 заповідей» стане нагадуванням ірпінчанам про життєформуючі цінності: щоб кожен беріг своє життя, найважливіші стосунки та віру у Творця. 

Ініціатор відкриття обеліску Міжконфесійна Рада Церков Ірпеня та Приірпіння та Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Статут Ірпінської Біблійної Церкви

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація