До річниці прийняття Конституції Ірпінь не оминув ще один основний закон – закон Божий. 

28 червня о 16.00 у парку “Незнайко”, на розі вулиць Університетська та Ярославська, відбудеться урочисте  відкриття майже 4-х метрового обеліску з  Десятьма біблійними заповідями з одного боку, і їх короткого підсумку, зробленого Ісусом Христом, з другого.

 У рамках програми планується участь хору парафії Св. Миколая м. Ірпінь, брас-квінтету «Академія», виступи духовенства, представників Ірпінської міської ради, відомих ірпінчан, молитва єдності за наш край, сім’ї, молодь та майбутнє.

 Жителі Ірпеня пам’ятають, що в парку «Незнайко» (раніше «парк Перемоги») зі сторони вул.Університетської на деякий час було переміщено з центральної площі пам’ятник Леніну. Але замість вшановування ідолів минулого, Ірпінь та його жителі обрав дивитись у майбутнє: увічнити правила життя, які направду можуть покращити життя кожному, хто їм слідуватиме. Але не пройшов час для віднайдення та нагадування духовних орієнтирів, якими для українців вже більше 1000 років є Слово Боже і християнська віра. 

 Вшановуючи річницю прийняття Основного Закону України, проголошуємо наріжну важливість Закону Божого, саме тому у понеділок, на 25-ту річницю Конституції, буде урочисте відкриття обеліску «10 заповідей». Він стане нагадуванням про життєформуючі цінності: щоб кожен беріг своє життя, найважливіші стосунки та віру у Творця. 

 Обеліск споруджено на приватні кошти небайдужих ірпінчан.

Запрошуємо усіх жителів та гостей нашого міста 28 червня о 16.00 разом розділити святкову програму відкриття обеліску.

Місце: парк «Незнайко», територія зі сторони вул. Університетської. 

Ініціатор: 

Міжконфесійна Рада Церков Ірпеня та Приірпіння

Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради

Контактна особа: Яся Сидорчук, 0937522597

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація