Сьогодні розпочинається дуже особливий період року, що носить незвичну назву Адвент.

Адвент – це період очікування. Це той час, коли ми вже знаємо, що ось-ось має статись щось надзвичайне і неймовірне, що ще трохи, й станеться диво. І ми, сповнені передчуттям того, що має відбутися, десь затамувавши подих від усвідомлення яскравої надзвичайності події, а десь і тремтячи від нетерпіння подібно маленьким дітям, що постійно сапають своїх батьків за рукави й вигукуючи «Тато, мамо, вже? Ще довго чекати?», наближаємося до справжнього дива. Це і є Адвент – час, коли ми відчуваємо, що диво, хоча воно ще й не настало, але вже дуже і дуже близько, й може прийти до нас у будь-яку мить.

Період Адвенту розпочинається з запалення першої свічки Адвенту. І свічка ця носить дуже символічну назву – Надія.

Найчастіше, надія у нашому повсякденному розумінні пов’язана з тим, що називають «останньою соломинкою». Коли все дуже погано, морок оточує тебе все щільніше і вже немає за що триматися, людина хапається за надію – останню річ, до якої може направити свій погляд, зі сподіванням «а може все ж таки щось зміниться, і я не загину…»

Свічка Надії показує нам надію з іншого боку, відкриває справжнє розуміння надії в Святому Письмі. Надія – це не остання річ, на яку ми дивимось перед тим, як стало зовсім погано. Навпаки, з Надії усе починається! Біблія відкриває нам, що коли все вже було дуже й дуже погано, прийшла Надія. Коли людство було повністю безпорадне й поглинуте мороком гріха й невірства, відділене від Бога, нице й зневірене, Бог запалив серед людей цей вогник Надії, що проголошував тоді, й проголошує і до нас сьогодні: «Темрява не вічна. Світло переможе!» Більш того, Бог запрошує нас стати носіями надії. Тими, хто маючи у себе цей вогник надії, запалює його для інших.

Сьогодні, запалюючи свічку Надії, ми проголошуємо, що темрява гріха відступає і буде переможена Божим Світлом! Так, зараз це лише один маленький тендітний вогник. Але з кожною неділею світла ставатиме дедалі більше, аж поки не засяє у Своїй славі Христос – наше життя й наша надія.

Автор – Андрій Мелешко

Fedchuk Anna
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація