Найцінніше, що є на планеті земля – це людина. Кожен з людей гідний того, щоб його приймали, поважали, підтримували. Діти з особливими потребами – це точно такі ж члени суспільства як і ми з вами, але саме вони найбільше вчать нас бути справжніми людьми – бути уважними, співчутливими та добрими до інших. Вони потребують спеціального догляду і підтримки, спеціальних методів навчання. Не рідко складаються ситуації, коли самі батьки таких діток також потребують підтримки кваліфікованих фахівців, які багато вивчали та досліджували психіку та особливості аутистів, дітей з синдромом Дауна, дітей з затримкою психічного розвитку та з іншими діагнозами. І навіть, якщо батьки повністю приймають та щиро турбуються про свою дитину, все ж для того, щоб допомогти їй реалізуватися в соціумі та отримати відповідний рівень освіти, потрібна допомога педагога-професіонала.

І такі люди є. І слава Богу, що Він вкладає в їх серця багато любові та терпіння для роботи з дітьми з особливими потребами.

В Ірпінській Біблійній Церкві 25-27 жовтня  проходив семінар “Допомога дітей з особливими потребами”. Організували його вчителі Ірпінської Християнської гімназії та садочка. Запрошеним спікером цього заходу була американка Дженніфер А. Мохр. Доктор Мохр отримала ступінь спеціальної освіти та ранньої дитячої освіти, а також здобула ступінь доктора з ранньої дитячої освіти. Вона має 16-річний досвід викладання в класі як дошкільного, так і початкового рівня, а також у сільській та міській місцевості. Протягом 8 років Дженні (так, її називали учасники семінару) викладала курси раннього дитинства для студентів магістратури та навчальних досліджень для аспірантів. В даний час Дженні живе в штаті Індіанаполіс, штат Індіана, США зі своїм чоловіком Джоном. У них четверо дорослих дітей та троє онуків. 

photo 2019 11 07 13 42 15

Всі 33 учасники семінару – це практикуючі педагоги та вихователі приватних навчальних заходів міста Ірпеня. Також, були учасниці з Луцька та Рівного. 

photo 2019 11 07 13 35 55

Для них інформація та поради від Дженні стали справжнім подарунком. Всім було цікаво перейняти досвід іноземного спеціаліста, а Дженні в свою чергу завжди була відкритою та навіть між заняттями спілкувалася зі своєю аудиторією, намагалася відповісти на всі  їх питання.

Кожен з трьох днів семінару був підбадьоренням для педагогів, разом вони здружилися та навчилися новому у своїй професійній діяльності.

photo 2019 11 07 13 35 35

Дякуємо учасницям за бажання навчатися, за їх зусилля у роботі з дітьми та за відгуки:

“Дуже актуально! Нам не вистачає характерних методик для роботи не тільки з дітками з ОП, але й зі звичайними (поведінка, увага).”

Ірина

“Теми актуальні, тому, що в нашій країні впроваджують інклюзивне навчання, а вчителі не компетентні що робити з дітками, які мають особливі освітні потреби.”

Наталія

“Для мене все було цікаво і актуально! Було, звісно, те, що я вже знаю, але це мені нагадалося, тому це корисно. Приємно зустрітися з такими ж педагогами, всі відкрити до спілкування, обміну ресурсами.”

Аліна

“Очень актуальные темы, очень систематически грамотно подан материал, на высоком академическом уровне. Большое спасибо за то, что эти все знания очень практичные. Я получила много ответов для роботы с детьми.”

Настя

“Дуже сподобався семінар! Дякую!”

Альона

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація