Саме так звучала тема семінару-тренінгу, який нещодавно проходив в ІБЦ.

Семінар викладала Зоряна Вуїв—досвідчений лікар-неонатолог, метаболіст, фахівець раннього втручання. Вона висвітлювала тему: Прийняття, осмислення, доступність. Також говорили про те, як справлятися з небажаною поведінкою, небажанням дитини співпрацювати. Торкнулися теми сенсорної інтеграції в роботі з дітьми.

На семінарі були присутні матусі, викладачі та вихователі.

“Для меня это было время новых знаний и обновление забытых, время интересных знакомств и общение с опытными специалистами и, что ещё более важно, со специалистами с искренней любовью и принятием детей с особенностями. Это идеальное сочетание для продуктивной работы со сложными детками — знания и доброе сердце! Благодарю Бога за церковь и служителей с чутким и участливым сердцем”. “Получила много информации и ответы на все интересующие меня вопросы. Как маме ребёнка с особенностями мне важно ориентироваться в методах помощи нашим деткам. Пусть приобретённые знания найдут применение и принесут много хорошего плода “. Так відгукнулись про семінар його учасники.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть як батькам так і викладачам долати цей нелегкий шлях прийняття, виховання та адаптації дітей з особливими потребами у родині, суспільстві та світі.

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація