Літом ми звикли багато відпочивати, але є праця від якої відпочивати наша молодь не може, бо вона надто приємна – це служіння іншим. Ми служимо іншим, коли відправляємося в місіонерські поїздки та проводимо там Sport Week. Крім того, що для молоді це хороша нагода провести спільний час весело, це ще й приносить свої добрі плоди, а таке неабияк надихає.
В Корсунь -Шевченківський (Черкаська область) команда молоді з ІБЦ приїздить 3 рік підряд. Разом із молоддю помісної церкви, ми проводимо Korsun Sport Week. Цього року ми перебували там з 22 по 27 липня, і то був насичений тиждень.Зранку на дитячій програмі було близько 60 дітей, які відвідували різні станції, де могли співати, грати ігри та слухати цікаві біблійні історії. Приємно, що частина дітей запам’ятали команду і програму з минулого року і тому прийшли ще й привели своїх друзів і на цей раз. Дружні відносини з дітьми – це те, що по особливому цінував кожен, кому довелося з ними стикатися, адже саме через дружні стосунки вони могли пізнавати Дружнього Бога. Ми все робили разом та отримували насолоду від спілкування. Діти – щирі і відкриті, вони хоч і пустують, але своїм позитивом більше заряджають.photo 2019 07 31 16 53 00Вечорами ми проводили програму для молоді. Приходячи на територію, де відбувалися спілкування, спортивні станції розіграші та пісні, молодь мала змогу не просто відпочити після виснажливого дня, але й познайомитися з новими друзями, а ще почути про те, як Бог може змінювати серце людини та як використання принципів Біблії впливає на наше життя.photo 2019 07 31 16 53 05

Рік тому, після того як ми провели тиждень спорту у Корсуні, двоє молодих хлопців прийняли рішення своїм життям показувати Божу любов. Вони рзкаялися в своїх гріхах та попросили Бога змінити їх життя. І Господь Сильний, щоб так зробити, адже Він і Сам зацікавлений, щоб кожна людина жила повноцінно, віддаючи Йому належну Славу.

Справді, спасіння Його близьке тим, хто боїться Його, щоб слава Його була в нашій землі. (Псалом 85:9, Біблія в пер. Івана Огієнка)

Наразі Славік та Богдан відвідують церкву в Корсуні, а в цьому році вже були частиною команди Korsun Sport Week. Це дійсно чудо, бачити як Бог діє через людей.

Ми не переставали дякувати Богу за погоду щодня. Так як вся програма проходила на вулиці, а на весь тиждень обіцяли грозу, – ми очікували труднощів. Але дощ був тільки в один день і не на території, де все відбувалося, тому це не стало перешкодою для проведення активностей на свіжому повітрі.photo 2019 07 31 17 17 03
Також, хочеться виразити велику вдячність пастору Яну та його команді служителів за те, що вони нас гостинно приймали і завжди допомагали!
А ще, як би там не було, за цю поїздку, одинадцять різних людей стали невеличкою сім’єю, для якої служити разом – це велика радість. Сподіваємося, що наступного літа ми знову побачимося з нашими новими друзями з Корсуня, та проведемо незабутній час!
Автор – Юлія Бочевар

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація