Вже традиційно кожного року Жіночий комітет Всесвітнього об’єднання баптистів організовує Всесвітній день молитви сестер. Мета такого заходу – об’єднати християнок усього світу, які утворюють єдине Тіло Христове, і задіяти у спільній молитві.
Так 5 листопада в Ірпінській біблійній церкві жінки зібралися для молитви за сестринське служіння і потреби жінок у різних куточках світу. Уже кілька років поспіль такі зустрічі проходять під назвою «Вставай і світись!». Оскільки Господь вбачає у кожній жінці світильник для оточуючих, ми вирішили зігріти і прикрасити наше спілкування справжніми палаючими свічками, які нагадали, яким необхідним є світло і тепло у нашому житті.

Згодом усі присутні міркували на тему Божої справедливості і правосуддя. У Біблії (Числа 27:1-11) записаний яскравий приклад того, як жінки можуть сприяти встановленню справедливості на тому місці, де вони поставлені Богом.

photo5409085407926266395
Коли настав час молитви, усі присутні об’єдналися у проханнях до Господа одна за одну та за жінок, які живуть далеко, на віддалених континентах Африки, Америки, Австралії і навіть тихоокеанських островів. Після цього відбувся збір пожертвувань на потреби жіночих проектів по всьому світу, направлених на підтримку та реабілітацію жінок, які переживають складні обставини в житті, бідність, фізичне насилля, природні катаклізми та інше. Наочно розглянувши кілька таких проектів, усі присутні виявили бажання пожертвувати кошти на їх подальших розвиток.
Дякуємо Богу за чудовий час разом!!!

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація