Щоліта підлітковий табір в ІБЦ – це незабутня подія для усіх – команди і учасників. Проте, якщо для підлітків табір почався 12 липня, то команда ще задовго до цієї дати розробляла концепцію, формат та активності. 

Розуміючи проблему нинішнього покоління, за основу буда взята тема «Тренд». Ми хотіли більше донести молодим людям, що нав‘язує нам сучасна мода, і як ті чи інші віяння впливають на життя та майбутнє.
Саме тому «золотим» віршем табору став Повторення Закону 20:18 «щоб вони не навчили вас робити такого, як усі їхні гидоти, що робили вони богам своїм, бо тоді згрішите ви перед Господом, Богом своїм.» Господь звертається до Свого вибраного народу з настановою, щоб вони не переймали звичаїв тих народів, що оточують їх, але дотримувалися того, у чому були навчені через Божі Заповіді.

photo 2018 09 05 08 02 21
Так само і молодь зараз. Їх оточує купа різних вірувань та ідеологій, трендів та популярних лідерів, кожен з яких намагається нав‘язати власну думку мільйонам людей. І як у цій мішанині обрати для себе те, що буде «вічним трендом» та не втратить свою актуальність не лише у цьому житті, але і у після нього? Саме такими питаннями ми задавалися протягом незабутнього тижня у Карпатах.
Кожного дня було одне питання, відповідь на яке підлітки мали дати в першу чергу самі собі. У перший день ми вирішували «На чому я будую своє життя?», розкриваючи тему важливості закладання правильного фундаменту у молодому віці.
Кожну тему було обговорено на малих групах разом з лідерами, а на вечірньому зібрані пастор Сергій Колесников глибше розкривав нам усі грані такого важливого запитання.

photo 2018 09 05 08 03 45
Однією з особливостей вечірніх проповідей було те, що завжди червоною ниткою проводилась тема жертви Христа на Хресті. Що вже з першого дня наштовхувало їх на серйозні роздуми. Задаючися питанням «А як я відношуся до Божої приголомшливої любові до мене?» молоді люди день за днем могли задумуватися над власними відносинами з Христом.
Інші теми носили назви «Хто цілиться в нікуди?», «Про це», «З ким поведешся…», «Чому Ісус?». Можете лише уявити скільки дискусій та особистих розмов було у таборі, щоб доступно донести важливість даних запитань, та біблійного погляду на них.
Але куди ж в підлітковому таборі без усіляких активностей. Навіть дощ не завадив нам весело та спортивно проводити час. Всього за п‘ять днів у Карпатах пройшло напевно більше сенсаційних подій, ніж за останні декілька років. Для прикладу – прибульці приземлилися на планеті Земля та розкидали усіляки пристрої зі свого корабля, які саме о другій годині ночі конче необхідно було зібрати. Або у інший день наші юні сміливці рятували обломки літака, переносили хворих у госпіталь та шукали чорний ящик. Також був турнір “Що? Де? Коли?”на базі табору, і усі «знавці» зібралися у стінах невеличкої кімнати, щоб дати відповідь на неочікувані запитання від «Володимира з Калинівки».

photo 2018 09 05 08 03 54
Програма включала також рафтинг і чани – це було незабутньо, а також ми дізналися про приховані таланти молоді через вечірку «Містер та Місс».
На завершення хочеться сказати, що якою б актуальною не була б вибрана тема, або якими б насиченими не були ігри, це все не мало б значення без роботи Бога. Його було видно у кожній деталі. У мальовничих світанках, у любові лідерів до підлітків і особливо підлітків до лідерів. У відсутності серйозних травм та хвороб. У Його роботі у серцях тих особових молодих людей, що віддали своє життя Йому у цьому таборі – було близько 15 людей. Це благословіння, що вони відкрили свої серця для Господньої любові, і вирішили слідувати за Ним. У останній вечір було пролито багато сліз, але усі вони були лише через радість.

Алла Велика

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація