Напевно, немає нічого приємнішого, аніж знати, що ти приніс користь  для когось, що ти є частинкою доброї справи. Жінки нашої церкви знають в цьому толк. Саме жіноче служіння вже вкотре організовує  післяпасхальну ярмарку, так званий благодійний розпродаж, під назвою “Благословенні дрібниці”.  Ця акція проходила два інтенсивних дні 12-14 квітня з 9 ранку до 17 вечора. 

Я собі думала, чому ж благословенні? Тому, що справді хороші речі, які напередодні ярмарки приносить кожен охочий, можна придбати за дуже низькою ціною. Ціна зараз дуже важлива для людей, і на нашій ярмарці, ви могли бути приємно вражені нею. Чому ж дрібниці? А тому, що асортимент товарів дуже різний, і як кажуть в народі “дрібниця – але ( в розрахунку з ціною та якістю) приємно!” Цього року була, навіть, особлива вітрина з ексклюзивним одягом, де можна було придбати речі, які виглядають ну дуже привабливо, їх не відрізнити зі щойно купленими у відомих брендових бутіках.

photo 2018 04 14 12 01 44 2 photo 2018 04 14 12 01 45 4

Дякуємо всім, хто був якимось чином причетний до цієї акції , чи то допомагав в організіції та продажі речей, чи то купував речі, чи був хорошою рекламою для, того, щоб нас відвідало більше людей. Нехай наш щедрий Господь вас рясно благословить! Цього року ми зібрали суму в 41 100 грн. Ці кошти будуть вкладені до будівництва нашої церковної споруди, а речі які залишилися відправляться далі – тим людям, які їх все ще потребують. Наші волонтери поторбуються щоб вони були доставлені в доми для людей літнього віку, реабілітаційні центри, в зону АТО, дитячі будинки, і т.п. Дяка Богу, за те, що добрі справи приносять радість нам та іншим людям!

photo 2018 04 14 12 01 45
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація