Мені 27 років; якось я смажила баклажани і майже спалила Ірпінь; інколи ходжу в спортзал, не люблю шопінг і абсолютно не розбираюся в нових тенденціях моди. Як вам така правда? Моя мама сказала б “знайшла чим гордитися”. Отож, в стереотипах інших людей, я маю мовчати про свій вік, бути ідеальною господинею, не випускати гантель з рук, а від нової колекції сарафанів – пищати на весь магазин. Чому я так думаю? Бо на мене тисне зовнішній фактор – “успішне життя” моїх знайомих і як вони його показують в соціальних мережах. Але що насправді “успшіне” і що варто знати іншим про себе – ми говорили на літньому бранчі – “Живи #безфільтрів”.

Ми розпочали програму в сонячній Світлиці у сонячний день 16 червня. У цьогорічний Ladys Brunch ми змінили дрескод з плать на зручні джинси-шорти і футболки – щоб вільніше себе почувати і швидше рухатися по території. Початкоий запал зустрічі нам передала Інга Ткаченко – блогер, журналіст і телеведуча. Разом з нею ми пороздумували над темою “що таке фільтри? Яка їхня роль у нашому житті? Це добре чи погано?” Фільтри – це інструменти, через які ми можемо себе або прикрасити, або спотворити перед іншими людьми. Наприклад, це може бути одяг, парфуми, манери, лексика. Самі по собі вони хіба погані? Однозначно, ні. Ми всі звертаємо увагу на приємний аромат туалетної води у співбесідника, або нам хочеться спілкуватися з ввічливими і акуратними знайомими. Але момент перший, як, для чого і наскільки концентровано ми використовуємо ці фільтри? І, друге, чи за ними не забуваємо, ким є насправді і що собою представляємо?

seminar2
Професія Інги повязана з обговоренням різних актуальних тем – політика, люди, відношення до київпрайду, інше. Але одночасно бути спеціалістом у всіх темах – нереально. Вона мотивувала використовувати усі фільтри з розумом, а нам знайти свої сильні сторони – у чому ми можемо бути експертами і розвивати ці навички, а з іншої сторони – не боятися признати свою слабкість і незнання у інших сферах.

35852512 833480706840667 3570475517972840448 n
Подякувавши Інзі, ми зробили спільне селфі і рушили на майстер-класи. Деякі з них проводилися прямо під відкритим небом, як наприклад, лекція Маріни Фостенко про здорове харчування і Марійки Казмірук (флористика). Інші – навпаки у приміщенні і за партою – воркшоп на тему тайм-менеджмента і ведення інстаграм-акаунту. А майстер-клас про літній макіяж, який проводила Анастасія Сагайдак, проходив під софітами. Моїм улюбленим семінаром стала розмова про подорожі від Полі Шимпф – захоплива історія двох дівчат, які економно і з пригодами подорожували країнами Балканського півострову.

flora

zumba

Nastya

seminar
Зголоднівши після емоційного і розумового навантаження, ми відправилися на фуршет і спілкування. Адже всім подружкам не гаялося пошвидше розповісти нову інформацію, яку вони щойно почули від досвідчених спікерів.
Щоб більше заглибитися в тему фільтрів, ми запросили до слова Миколу Романюка – старшого пастора Ірпінської Біблійної Церкви. Своїми роздумами на його виступ поділилася з нами учасниця свята – Людмила Мунько.
Проповіді Миколи про найголовніший пріоритет цінностей нашого внутрішнього світу людини,- розпочала Людмила, – це наше серце (зосередження внутрішнього центру особистості, що відбивається у внутрішньому і зовнішньому людині). Ми повинні себе тестувати (діагностувати), щоб побачити, чи ми вірному шляху, задаючи питання: кому, чому я поклоняюся, до чого прагну, на що витрачаю час, чим себе наповнюю? Як моя внутрішня суть проявляється в зовнішньому? Ношу я захисні маски, з якою метою, чого хочу досягти? Зробила для себе висновок: цілісність жінки відображається відповідно зовнішнього внутрішнім змістом і навпаки. Цілісність прямо протилежна лицемірству.
Мені варто піклуватися і зберігати своє серце, бо з нього походить життя. Фарфорова лялька може бути красивою, але млявою, порожньою усередині … Важливо стежити за собою, а живе Христос у мені і я в Ньому. Стежити за собою, чи відображаю я Христа, а не як я відбиваюся в дзеркалі. Цінувати інше дзеркало – Слово Боже, яке відкриває мою внутрішню суть, що може виправити і наставити в тому, щоб моя “таємна людина” відбивала духовну і вічну красу, ніж ту тимчасову, що в’яне. Християнство – це не карнавал. Добре бути собою, але краще бути Славою (відображенням) Христа. І нехай Бог нас в цьому веде і зміцнює дає мудрість в кожній миті нашого вибору. Дякую.”

rmikola

Команда Ladys Brunch організовує ці зустрічі, щоб ви, любі дівчата і жінки, отримали зараяд натхенння на цілий рік вперед, більше розібралися в своїх бажаннях і зрозуміли, Який чудовий Бог, що подарував нам щастя бути жінками – творчими, різними і щасливими.
Ми дякуємо кожній, хто приєднався до нашого свята і до нових зустрічей!

Більше фото і слідкуйте за нашими новинами: https://www.facebook.com/LadysBrunch/

tusovka
Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація