Ми святкуємо Воскресіння Ісуса, бо потребуємо нагадати, ствердити і проголосити перемогу Бога над сатаною, над гріхом, над смертю, над страхом, над ненавистю, над усією людською недосконалістю.
Ми святкуємо великі дні перемоги Господа Ісуса, бо знаємо що це наша підстава радіти життю, наша сила протистояти лиху в усякому прояві.
Ми святкуємо особисту “пасху” – бо це наш вихід від темряви до світла Христа, від земного відчаю до надії на зустріч з Ним у майбутньому.
Матеріал дотичний до розділу:
180 дней тому вперед, или как наступает война. До річниці Незалежності.




Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.