…бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений. І Коринтян 5,7
Наша Пасха, тобто наше визволення, наша свобода, наше звільнення, має причину – Ісус.  Бо ми  раби – гріх зробив нас залежними і паралізованими. Ми жили скуті неправдою, невір’ям, нелюбов’ю. Безнадія була нашим майбутнім, темрява – домом, а покарання – долею. Але Хтось любить нас більше як Себе – таким чином Ісус стає частиною нашої історії. Від Марії Божественний Син отримав людське тіло, а від Небесного Отця місію – стати жертовним Ягням і вмерти за вселюдські гріхи. Його страчують римляни – прибивають на хресті… Ні, не цвяхи тримають Ісуса там: любов до Своїх заблудлих синів і дочок більша за нестерпні, нелюдські страждання.
Тому наша Пасха – це не святкова булка, і не крашанка, які є давніми атрибути чужого свята. Наша Пасха – ІСУС, «за нас у жертву принесений». Щоб ми жили живою надією, щоб віра наша опиралася на Воскреслого Бога, Який живий щоб відроджувати, щоб прощати, щоб перетворювати життя темряви на світло.
Святкові дні проминуть, страви з’їдяться, а сила Пасхального Ягняти не зменшиться. Ісус Воскреслий, Непереможний у величі і могутності знаходиться поруч з тобою, щоб благословити тебе, щоб, увійшовши у твоє життя, наповнити його Своєю любов’ю, якою ти захочеш поділитися. А вона жива і реальна, як живий Він! Тому святкуй радісно – Ісус воскрес! Спаситель живий!
Микола Романюк,
старший пастор  Ірпінської біблійної церкви

Романюк Микола
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація