Літо знову пролетіло, ледь не зі швидкістю світла. І в підліткового клубу «HOME» воно було дуже активним. Найяскравішими нашими зустрічами були ранкова група щосереди і табір у Карпатах «Координати 1:27».
Неможливо передати усі ті емоції, які переживали підлітки за той чудовий тиждень. Головне, що команді лідерів вдалося ще більше побудувати відносини з молодим поколінням та більше показати їм Бога, адже саме заради таких цілей ми й поїхали у гори. І, звісно, зупинятися лише на таборі ніхто не планував, тому відкриття клубу не забарилося.
1
З практики минулого року ми побачили, що проведення малих домашніх груп є ефективним і просто необхідним для духовного росту підлітків, саме тому, відкриваючи новий сезон підліткового клубу «Home», ми розпочали з визначення цінностей груп і розподілення всіх учасників клубу на групи.
Для нас великим благословенням є можливість стартувати одразу з чотирьох груп, лідерами яких є: Ігор Балан, Ігор Ващенко, Денис Полтко та Марк Романюк. Групи будуть проходити на тижні і таким чином ми зможемо супроводжувати цих молодих людей далі у пізнанні Христа.
Наше загальне зібрання у неділю, як і завжди, наповнене веселощами, дружньою атмосферою, загальним співом та творчими конкурсами. Також ми не забуваємо про вивчення Слова, яке завжди є центром наших зустрічей.
Дякуємо Богу за підлітків, за їхнє бажання змінюватись на краще і рости духовно. Всі ми з нетерпінням чекаємо груп, які розпочнуться вже наступного тижня.
Дякуємо за Ваші молитви, і просимо продовжувати невтомно просити Бога за серця наших підлітків та за мудрість для лідерів!
Алла Велика
 
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

сховатипоказати

© 2020, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація