Про маму написано багато віршів, книг та пісень. Художники на своїх полотнах також намагалися відобразити силу любові материнського серця, і воістину це правда, що в повсякденному житті матері притаманна жертовність. Вона знаходить надію там, де її вже, можливо, нема, вона терпить, вона страждає, іноді помирає за своїх дітей — тому що їх любить.

Адже жінка в першу чергу — мати. Все починається з матері, все людство народжене матір’ю, і Син Божий прийшов на землю від земної жінки. А співчутлива, ввічлива, мама христянка — це берегиня сімейного тепла, миру і любові. Мама має бути першою вчителькою молитви. Від вас, матері, великіою мірою залежить, якими виростуть наші діти, а отже, яким буде майбутнє нашої Церкви, нашої України.

Тому я щиро вітаю вас усіх — матерів, жінок, дівчат — з Днем Матері. Прошу Воскреслого Ісуса, щоби дарував вам здоров’я, Боже благословення і мир Христовий. Нехай у ваших серцях горить вогонь любові до Бога і ближнього. Нехай в родинах наших перебуває живий Воскреслий Ісус, а через ваші серця поширюється Царство Боже всюди: де ви ходите, працюєте, живете. Тоді буде вам заслужена подяка від дітей і ближніх тут, на землі, а від Господа — нагорода у вічності.

Віталій Матвіїв 


Дорогая церковь, сердечный вам привет из Шарлотты и поздравление с Днем Матери! Бог неоднократно в Своем Слове напоминает нам почитать и любить своих матерей. (Мф. 15:4, Еф. 6:2). Прежде всего  я хочу поблагодарить всех матерей за их подвиг любви и заботы о своих детях, своих семьях. Матери как никто в этом мире знают, что такое безусловная любовь. Их любовь как ничто в этом мире отражает любовь Божью. Вы — наши неустанные труженицы, сила и энергия которых часто удивляет нас, мужчин. Спасибо вам за муки рождения, спасибо за воспитание и заботу, за бессонные ночи и частые молитвы за своих детей.


Хочу пожелать вам не уставать выполнять свою миссию в жизни. Черпайте силу и вдохновение у Самого Бога, Небесного Отца. Бог желает, чтобы вы наставляли своих детей (Притчи 6:20), молились и свидетельствовали своим детям о Боге с первых дней их жизни (Псалом 21:9). И еще мамы могут утешать как никто другой (Исаии 66:13). Вы нам нужны. Так пусть Бог продлит дни вашей жизни, даст вам сил и здоровья, духовной бодрости.
И напоследок хочу напомнить всем детям и мужской половине населения: любите и уважайте своих матерей. Покажите это на деле. Облегчите их участь, насколько вы можете.  Этого хочет Бог и это прилично настоящим мужчинам. Благословений всем вам, дорогие друзья. Мы скучаем за вами!

Константин Гончаров

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація