Ми живемо і служимо у молодому місті, яке постійно розбудовується і наповнюється новим жителями. А оскільки це найчастіше молоді сім’ї, то наше місто також не вщухає від радісного дитячого галасу.
Успішний досвід служителів Ірпінської Біблійної Церкви в  організації дитячого міні-садку та груп раннього розвитку “Мамин вихідний”, християнського футбольного клубу, музичної студії “Левит”, дитячого спортивного клубу “Awana”, а також фестивалі та свята, показують, що у нас є потенціал і необхідний ресурс, який може більше і краще послужити на благо нашого міста.
Але є щось важливіше. Це ідея, а точніше бачення. Бачення якісної освіти, світлої атмосфери і живої зацікавленості у навчані самих дітей — це з однієї сторони, а з іншої — батьки, які впевнені у особистій відповідальності та щирій посвяченості вчителів та педколективу, які не просто організовують процес, але допомагають батькам формувати світогляд та навики їхніх дітей, майбутніх геніїв і творців, підприємців і авторів, керівників і винахідливих висококваліфіківаних працівників.
Що нас мотивує? Громада Ірпінської Біблійної Церкви не спроста є засновником гімназії — ми щиро бажаємо допомагати батькам виховувати майбутнє покоління українців на християнських принципах, як основи цілісного розвитку особистості, а також сім’ї, дружби і роботи. Усі викладачі і вихователі є фахівцями у своїй справі, які турбуються про інтелектуальний та творчий розвиток учнів, про патріотичне виховання молодого покоління, а також є практикуючими християнами.
Ми раді оголосити, що з 1 вересня 2016 року стартує 1 клас початкової школи Ірпінської Християнської Гімназії. Триває набір і ми запрошуємо батьків і майбутніх першокласників на співбесіду.
Що ми пропонуємо:
— невеликі класи: 12-15 учнів;
— сучасна програма вивчення англійської мови з американською системою сертифікації;
— сучасний обладаний клас;
— можливість повного дня зайняття дітьми;
— розвиток креативності у нашій арт-студії (малювання, ліплення, пісочна анімація)
— різноманітні додаткові можливості творчих і спортивних занять.
 
Для того щоб отримати іншу корисну інформацію щодо умов та оплати та щоби записатися на співбесіду телефонуйте Інні Валеріївні (097 477 45 45) або пишіть irpincg@gmail.com
Приєднуйтеся до нас у facebook 
 
Irpinska_Hristianska_Gimnaziya2
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Острий Василь
Острий Василь

Пастор ІБЦ, відповідальний за служіння поколінь

Матеріал дотичний до розділу:

Недільна школа ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

сховатипоказати

© 2020, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація