Всі жінки з захопленням і цікавістю очікували, що ж це воно таке “Lady’s Brunch”. І ця приємна таємниця була розкрита 4 червня у церкві ІБЦ, де понад 150 жінок могли відвідати зустріч “Сяйво жіночості”. Зустріч проходила у форматі Brunch, що з англійської перекладається як “сніданок, який переходить в обід”. І ось весь цей час жінки і дівчата занурилися у чарівний світ виключно жіночих речей.

Ladys_brunch_Irpin_zal

 
Перше, на що усі звернули увагу – це по-жіночому прикрашений зал, де навкруги багато квітів, чудові освіжаючі напої та жива музика, у виконанні джазового колективу. Вже ця вся атмосфера налаштовувала кожну дівчину і жінку, що буде щось особливе та надихаюче. І так і сталося. Розпочала зустріч Ольга Попова – стиліст, шопер, засновниця студії стилю, коротше кажучи жінка, яка знає усе про одяг і те, як його відповідно носити. Свою тему “У тебе є право виглядати гарно” вона розпочала з цікавої історії, яка сталася з нею, коли вона потрапила до церкви. До неї  підходили жінки з зауваженнями, що вона не так одягається, але на питання: “Як ж одягатися правильно в Божих очах?” відповіді вона так і не почула. Це питання вона стала задавати Богу. І ось що з цього вийшло: дослідивши Біблію, вона стала людиною, яка розбирається у моді і радить усім як одягатися так, щоб це було гарно й не викликало ні у кого жодних спокус. Також Ольга розповідала про одяг жінки з 31-го розділу книги Притч Соломонових. А вже більш детальніше,  якої висоти має бути спідниця або яка сукня підходить саме для твоєї фігури? — це Ольга розповіла на своєму майстер-класі.
Ladys_brunch_Irpin_div
 
Наступне, куди жінки попрямували, це були цікаві корисні майстер-класи. На одному з них, від спікера Світлани Гончарової люди дізнались, як готувати смачні і корисні смузі із зелені. А Тетяна Бойко, яка є тренером та дієтологом, поділилася тим, як корисно пити воду, тому що наш організм містить багато води. Марина Фостенко на своєму майстер-класі розповіла, як важливо мати цілі, досягати їх і не здаватися. А візажист Галина Власова навчала дівчат і жінок, як зробити такий макіяж, щоб жінка була гарна, і щоб в очі не кидалося, тобто “невидимий макіяж”.
Ladys_brunch_Irpin_div2
 
Після майстер-класів цікаву тему розповідала життєрадісна Руслана Харковенко, лікар, кандидат медичних наук, керівник багатьох соціальних проектів. Вона розглядала тему, як жінка-християнка має поводитись у суспільстві, проводячи різні соціальні заходи, при цьому не забуваючи про сім’ю і дітей. І що цікаво, не домовляючись з попередніми спікерами, вона також використовувала уривок про жінку з Біблії з 31 розділу книги Притч.
Ladys_brunch_Irpin_Harkovenko
 
Потім жінки і дівчата смачно перекусили, насолоджуючись спілкуванням одна з одною та живою музикою. Після цього загальний семінар проводила Світлана Гончарова, яка є засновницею проекту “Flymama”, експертом по жіночому тайм-менеджменту, автором книг. Вона повела усіх нас у темі “Жінка по Божій мрії”, розповідаючи як стати такою жінкою, щоб все встигати, правильно розприділяти час,  і щоб всі члени сім’ї були задоволені счасливою дружиною і матусею. На мою думку їй добре вдалося розкрити цю непросту тему. І вона також використовувала уривок про жінку з Притчі 31-го розділу.
Goncharova
 
«Це був чудовий час! Надзвичайно затишна атмосфера, смачний фуршет і надихаючі спікери» – ділилася своїми відчуттями компанія симпатичних жінок, переселенок з Донбасу, для яких організатори зробили подарунок у вигляді участі у заході. 
По закінченню жіночої зустрічі ділився словом пастор Станіслав Ґрунтковський, який намагався розібратись і відповісти на таке складне запитання: “Чого ж насправді хоче жінка?”. Він підсумував своє біблійне дослідження фразою: “Жінки хочуть, щоб їх любили та бути любимими – але це все по-справжньому можна знайти тільки в Бозі!”.
 
 
Gruntkovsky
Вся зустріч була наповнена радістю і Божою присутністю. А саме головне, що жінки, які перший раз прийшли до церкви, могли багато чути про Бога, тому що кожний спікер зосереджував увагу не на собі, а на Бозі та свідкував Його величні вчинки у своєму житті. Кожна з присутніх жінок пішла з зустрічі наповнена хорошим настроєм, пізнанням чогось цікавого і корисного, а саме головне переживши, яким насиченим може бути життя сучасної жінки з Богом.
 
Тетяна Сологуб
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація