Що таке любов?… Не побоюся голосних слів, але мільярди людей задають це питання хоча б раз у своєму житті. Наприклад, звичайна дiвчинка Ноель (7 років) зрозуміла для себе, що «Кохання – це те від чого ти посміхаєшся, навіть коли утомився.» На жаль, так багато людей не знаходять правильну відповідь на це вічне питання… Simeyniy_klub_Razom_Nazavzhdi_zal
Simeyniy_klub_Razom_Nazavzhdi_stil
Проте в суботу, 13 лютого, молодіжний зал Ірпінської Біблійної Церкви був переповнений усміхненими обличчями по-справжньому закоханих людей.
На особливій зустрічі Сімейного Клубу «Разом Назавжди» більше вісімдесяти сімейних пар не лише ще раз дізналися, що таке любов, а й разом навчалися берегти та розвивати це захоплююче почуття один до одного. Яскравою родзинкою вечору, однозначно, став музичний гурт «Унісон» (м. Львів), які подарували неймовірно романтичну атмосферу композиціями про чарівність кохання.
Simeyniy_klub_Razom_Nazavzhdi_Unison_Band

Сергій та Тетяна Сологуб поділилися власними практичними порадами  як весело та ефективно проводити час разом з найдорожчими людьми. Адже сім’я, як особливий, унікальний задум Бога, створена бути в єдності та гармонії. На зустрічі кожне подружжя склало романтичний план 2016 року і тепер намагатимуться більше проводити часу разом.
Simeyniy_klub_Razom_Nazavzhdi_Veduchi
Simeyniy_klub_Razom_Nazavzhdi_molodi
Переживала подію Аліна Терещенко 
Терещенко Аліна
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація