Радянське минуле геть-чисто вимило зі свідомості людей очікування Різдва, підмінивши його очікуванням Нового Року. Повернутися до первинних пріоритетів допоможе чудова християнська традиція під назвою Адвент. Адвент – це назва передріздвяного періоду, що починається за 4 тижні до Різдва. Це чудовий спосіб підготуватися до зустрічі Різдва всією сім’єю. Біблійні тексти на день Адвента допоможуть осмислити в родинному колі пророцтва та цитати про народження Ісуса Христа.

Застосування:

Пропонуємо вам завантажити добірку біблійних віршів на Адвент (українською та російською мовами) – див. нижче. Приготуйте 24 паперових стаканчики або кишеньки. Можна зробити щось на кшталт цього:

cal_00

І покладіть у кожен із них по дві картки – біблійний текст та завдання. Біблійний текст можна роздрукувати на червоних листках, а завдання – на синіх. Можна загорнути ці тексти в серветку і також покласти до них цукерку або повітряну кульку, як приємний подарунок.

cal_03

А потім все це підвісити у будинку на видному місці, доступному для дітей.

cal_01

Щоранку (з 1 до 24 грудня) відкривайте подарунки – пояснюйте дітям тексти з Біблії та спонукайте їх виконувати завдання.

Сподіваємось, це допоможе вам пережити Різдво повною мірою та підкреслити його справжню суть – народження Спасителя Ісуса Христа.

cal_04

Скачати картки:

Картки-завдання на Адвент1,5 MiB, 487 скачано
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація