28-29 червня півфіналами і фіналами закінчились останні ігри Християнської Футбольної Ліги Ірпеня (далі ХФЛІ). Але про все по порядку.

Ініціатором створення ХФЛІ виступила Ірпінська Біблійна Церква (ІБЦ). Церква вже не один рік проводила Кубок Ірпеня з футболу, коли за вікенд близько 15 команд виборювали право називатися найкращою в нашому місті. ІБЦ має для цього всі умови, затишне місце, гостинні люди, на території Церкви є штучне поле розмірами 60-30, на якому близько 100 дітей навчаються азам футбольної майстерності. В цьому році прийшла ідея на зміну кубку створити чемпіонат, коли команди протягом двох місяців виборювали б почесні місця, так би мовити «розтягнути задоволення» від футболу. На перший такий чемпіонат зібралось 8 команд з різних куточків Ірпеня і кожної суботу грали груповий турнір.

fubolna_liga_Irpinya4

У фінальну стадію пробивались 4 найкращі команди за підсумками групового турніру. Перше місце в груповому турнірі здобула команда ІБЦ Джуніорс, перемогла всі 7 ігор.
В суботу півфінальні пари були наступні:
ІБЦ – ІБЦ Джуніорс 1-6
ТКС – Закарпаття 6-4
Наступного дня в матчі за третє місце перемогу здобула команда «Закарпаття» з рахунком 8:1.

 

fubolna_liga_Irpinya

fubolna_liga_Irpinya2

 

У фінальному матчі зустрілись команди ІБЦ Джуніорс та ТКС, так би мовити молодість проти досвіду. За останній рік суперники зустрічались уже вп’яте, за спиною три гри в залі, і одна гра в груповому турнірі, тоді перемогу здобули молодші: ІБЦ Джуніорс з рахунком 3-1 перемогла. Фінал не зважаючи на спеку пройшов на високих швидкостях і в гострій боротьбі. Перший тайм закінчився з рахунком 0-0, обидві команди дуже обережно грали, більший акцент роблячи на надійному захисті. В таких випадках кажуть, що гра йде до першого забитого голу, саме команда ТКС забила такого – Руслан Семенюк за рахунок швидкісних здібностей пройшов двох захисників та завдав потужного пострілу, 1-0. Після цього «молоді» побігли відіграватись, а «досвідчені» вичікували свій шанс на контратаках. Кінцевий результат 4-0, кубок турніру та звання насильнішої команди Ірпеня.

 

 

Нечитайло Дмитро
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація