Цьогоріч з командою друзів зі Сполучених Штатів Америки, які приїхали проводити Тиждень Спорту в нашій церкві, приїхав чудовий музикант – автор і виконавець своїх пісень – Джастін Тейлор (Justin Taylor). У неділю ввечері, він дав концерт, на якому зібралися поціновувачі якісного гітарного звуку та гарного співу. Під час свого виступу він ділився невеличкими секретами написання пісень, розповідав про своє життя, а після музичного вечору дав майстер-клас для всіх гітаристів та бажаючих навчитися грі на гітарі.
Нам також вдалося трохи поспілкуватися з цією чудовою людиною і хотілось би трохи познайомити її з вами.
Розкажіть трохи про себе: звідки ви, чим ви займаєтесь, ваше хобі, ваша родина.
Я народився і виріс у Південно-Африканській Республіці та п’ять років тому назад переїхав жити до Сполучених Штатів Америки зі своєю дружиною, якою Бог мене благословив. Також він послав мені чудового сина. По вихідним я займаюся музикою, а на тижні я несу служіння, працюючи молодіжним пастором в коледжі.


Це ваш перший Тиждень Спорту в Ірпіні? Чому ви вирішили приїхати саме на Україну?

Так, це мій перший Тиждень Спорту тут. Минулого року студенти, з якими я працюю, відвідали Україну та розповіли мені, як тут чудово. Це викликало у мене бажання відвідати вашу країну та послужити тут. І я не жалкую, особливо, коли спробував вашу їжу: борщ, вареники з печінкою та шварками, хліб із салом, квас – це неймовірно смачно!

Як давно ви прийшли до Бога? Чи легким було це рішення?

Мені було 12 років, коли я прийняв Ісуса як свого Спасителя. Оскільки я народився в християнській родині, для мене природньо і легко було вірити в Бога. Та, як і кожного християнина, мене спіткають труднощі та спокуси у щоденному слідуванні за Христом.

Коли ви зрозуміли, що музика – це ваше покликання від Бога? Чи пам’ятаєте ви свою першу пісню? Про що вона була?

О, це хороше питання. Я вважаю, що моє покликання до музики – це довга подорож, яка ще зовсім не скінчилася. На даний момент, я перебуваю в пошуку, де б моя музика набула б найкращого застосування. Раніше я розмежовував служіння та музику, а зараз я шукаю шляхи, які найкраще б поєднали це. Що казати про мою першу пісню? Це була пісня про любов!Що надихає вас на створення пісень?

Любов надихає, краще за все, а також, оточуючі, моя дружина, мій син, життя, і, звичайно ж, сам Бог. Я не помічав якихось особливих моментів прозрінь, просто я пишу про те, що лежить у мене на серці, про те, що саме складається в музику та слова. Перш за все, я пишу для себе, щоб висловити себе.

Поділіться з нами вашим рецептом гарного настрою та вдалого дня.
Щоб мати гарний настрій, я повинен бути впевнений, що добре виспався, зробив вправи та не їв перед цим багато шкідливої їжі. От борщ, наприклад, це дуже хороша їжа. Якщо говорити про духовний аспект, то для мене останнім часом стало важливо щоранку чути волю Господа для свого життя. Раніше моя молитва полягала в тому, що я говорив до Бога, тепер же я прагну до того, щоб давати Йому можливість говорити до мене в моєму житті і чути Його волю.

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація