7 жовтня 2012 року Ірпінська Біблійна Церква мала особливий вечірній час – вечерю Господню. Як завжди група прославлення вітала усіх прекрасними християнськими псалмами, що оспівували і хвалили Бога. Брат Василь Острий, який завітав до нас із Рівненщини, ділився своїми роздумами над Словом та власним досвідом. Через Слово Боже та різні життєві ситуації, проповідник показав, що Господь діє не завжди таким чином, як це собі уявляє людина. Тому важливо довіряти Богу і навчитися бачити у всьому, що відбувається, Його волю.
Потім ми молилися і дякували Богові, бо наша церкована сім?я росте! Новими членами стали дві родини – Ткачук Віталій та Марія, Світящук Ігор та Інна. Віримо, що наша церква стане чудовим місцем для їхнього духовного зросту, та тим плацдармом, звідки Бог прикличе їх до служіння іншим!
Ми вже декілька років знайомі із життям і служінням брата Сергія Сологуба. Він часто проповідує в церкві, веде малу групу, привітна людина, глибокий християнин і наставник. Тому усі присутні в залі члени церкви одноголосно проголосували за те, щоб Сергій став пасторем ІБЦ (брат Сергій був рукопокладеним на пасторське служіння у Здвижівці).  Пастор Сергій Перевишко сказав особливі підбадьорюючі слова, опираючись на  слова апостола Павла з ІІ Тим. 4,2-5 і наголосив на тому, як важливо не збиватися з правильного шляху і завжди мати на орієнтирі Господні заповіді. Пастирі, серед яких Микола Романюк, Сергій Колесніков, Сергій Перевишко, Станіслав Ґрунтковський та Денис Заулін, молилися за новообраного пастора і його дружину Тетяну, адже на них чекають як нові благословіння, так і нові труднощі. З почесним служінням приходить відповідальність, тому Микола Романюк подарував робочі рукавички з лого нашої церкви. Цю традицію започаткував перший пастир і засновник ІБЦ Костянтин Гончаров, а робочі рукавиці – це символ важкої праці, яку пастор звершує служачи Божим людям.
Далі Микола Романюк, старший пастор Іпінської Біблійної Церкви, нагадав присутнім про важливість згадування страждання та смерті нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа.  І кожен з присутніх роздумуючи про любов Господа, приймав хліб і вино у простоті серця, а потім мав можливість у коротких молитвах подякувати Батьку за дар спасіння та повноту життя на землі.
Слава нашому Богові за Його турботу про Своїх дітей! І дай нам Господи не забути про нашу відповідальність – бути проповідниками нового життя в Ісусі Христі.
Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація