У третій раз нашому місту випадає честь приймати змагання зі стрітболу всеукраїнського масштабу. 26 травня на території Ірпінської Біблійної Церкви, яка виступила організатором цих змагань, проходив другий в цьому сезоні чемпіонат Української Стрітбольної Ліги (УСЛ) під назвою Belka streetball cup-2012.
Варто кілька слів сказати про УСЛ. Ця організація вже четвертий рік поспіль проводить свої змагання по всій Україні. Цього року заплановано 29 відбіркових турнірів протягом року. Переможці цих турнірів зберуться в кінці сезону в Києві на Хрещатику і розіграють звання найсильнішого стрітбольного колективу, отож цього дня мала визначитись команда, яка б відправилась на фінальні змагання.
IMG_89
Цього разу на змагання УСЛ зібрались команди з різних куточків нашої країни. Від Києва була 21 команда, Ірпінь, Буча, Черкаси по 3, Бориспіль – 2, по одній команді від Чернігова, Бородянки, Гостомеля та Попільні. Всього 36 команд. Попередні два роки на подібні турніри збиралось 24 команди, тож цього разу встановлено рекорд.
IMG_6816
Всі 36 команд жеребкуванням було розбито на 12 груп по 3 команди, в наступний раунд потрапляли 16 сильніших колективів. На цьому раунді багато місцевих команд відсіялось, лишилось лише два представника Ірпеня та одна команда з Бучі. До наступної стадії ? фіналу потрапила лише одна місцева команда – Лісовики, але нажаль на цій стадії вони поступились команді з Борисполя – Трансформери, рахунок 9-11.
IMG_6817
Інші результати ? фіналу Belka streetball cup-2012
Cherkago (Черкаси) – Стиль брату (Київ) 2-11
Как хочешь (Київ) – Добро (Київ) 11-10
Не парься (Київ)  – Чернігів 5-8
Лісовики (Ірпінь) – Трансформери (Бориспіль) 9-11
IMG_6826
Думаю варто назвати склад наших земляків з команди Лісовики, які досягли найбільшого успіху в цьому турнірі – Іванов Ігор, Грищенко Олег, Котов Олексій.
В стадії півфіналу були наступні результати:
Чернігів – Трансформери 11-9
Стиль брату – Как хочешь 9-11
Матч за третє місце:
Стиль брату – Трансформери 11-7
В фіналі зустрічались гості з Чернігова та київська команда Как хочешь. Перемогу з рахунком 9-6 святкували кияни. Саме команда Как хочешь здобула путівку на фінал УСЛ.
IMG_72
В перерві між груповими іграми та іграми на виліт було проведено конкурс триочкових кидків, де гравцям пропонувалось за хвилину забити якомога більше м’ячів. Перемогу в цьому конкурсі святкував Дмитро Кривенко, команда НОТС, на його рахунку 16 влучних кидків.
Варто також відзначити, що цей турнір проходив також в рамках християнського проекту «За життя». Дві команди, переможець Как хочешь та найсильніша місцева команда Лісовики потрапили на фінал проекту «За життя». Переможець фіналу виграє путівку на тижневий баскетбольний табір в Польщі за рахунок організаторів.

Нечитайло Дмитро
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація