20 травня в місті Ірпінь відбудеться грандіозне свято для всієї родини – Фестиваль сім’ї, в рамках якого пройдуть сімейні ігри, спортивні змагання, творчі майстер-класи для дітей, а також святковий концерт. Захід відбудеться в рамках всеукраїнського Тиждня Подружжя, який проходить в Україні та багатьох країнах світу 15-22 травня.
Фестиваль сім’ї пройде в Ірпені вперше.  Проте, подібні заходи відбудуться в багатьох містах України. Ціллю фестивалю є привернути увагу громадськості до проблем сім’ї, наголосити на важливості розвитку сімейних цінностей, а також активізувати суспільство та об’єднати недержавні і державні інституції, бізнес, медіа та християнські церкви навколо теми подружжя та шлюбу.
Програма Фестивалю буде насиченою та цікавою для дорослих і дітей. Адже організатори підготували багато розваг: ляльковий театр, творчі майстер-класи, Face painting, Waterball, флорбол, сімейну фотосесію, конкурс дитячого малюнку на асфальті та інше. Під час святкогово концерту відвідувачів будуть розважати музичні гурти «Кана», «Living Rock», «Сіон», а також поет і композитор Олег Майовський і репер Arcash.
Крім цього, перед початком фестивалю, відбудеться парад щасливих родин, під час якого сотні сімей пройдуть з транспарантами та гаслами на сімейну тематику від парку Зої Алієвої до центральної площі міста.
Огранізатором Фестивалю сім’ї є Ірпінська Біблійна Церква, разом з Об’єднанням церков Ірпінського регіону. Головним спонсором виступила компанія-забудовник «Білд Груп Менеджмент», яка нещодавно почала будівництво нового дитячого садку по вулиці Суворова.
Запрошуємо Всіх бажаючих стати частиною великого сімейного свята – Фестивалю сім’ї!
Фестиваль Сім’ї відбудеться 20 травня, на центральній площі міста, з 14.00 до 21.30.

Аня Потєряєва

 

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація