Чимало жителів Ірпеня знають про Ірпінську Біблійну церкву в тому числі й завдяки традиційним колядкам. Оскільки вже десять років поспіль шостого січня з появою першої зірки молодь приходить у гості до своїх земляків, аби розповісти про народження Христа та зробити цей зимовий вечір дійсно святковим.

Цьогоріч більше сімдесяти діівчат та хлопців ІБЦ колядували не тільки в Ірпені, а й Романівці, Бучі, Ворзелі та Гостомелі. До колядників долучився навіть справжній англієць! Він прилетів, аби подивитись, що ж таке українська колядка. Тому деяким ірпінцям пощастило почути відому різдвяну пісню «Тиха ніч» англійською мовою у виконанні іноземного гостя.

За п’ять годин учасники відвідали майже вісімдест будинків! І це незважаючи на погоду, яка нагадувала ту саму, з фільму «Вечори на хуторі біля Диканьки». Саме тому не раз доводилося штовхати машини, а після сушити одяг та взуття. Утім, незважаючи на «природні катаклізми», кожного колядника гріли усмішки — малюка, жінки, чоловіка, бабусі… Скрізь господарі радо приймали, а у багатьох оселях на очах людей з’являлись сльози та чулись слова: «Дякуємо, що зробили цей вечір таким незвичним і святковим…».

Близько опівночі колядники зібралися за гарячим чаєм, аби обмінятися враженнями та підрахувати «врожай». А він виявився чималим: молоді вдалося зібрати 3800 гривень та чотири мішки солодощів! Кошти дівчата й хлопці збирали заради благодійної мети —  допомоги найбіднішим ірпінцям.

Нікітюк Зоя
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація