Молодіжне служіння ІБЦ

ІБЦ

Ми – покоління безлімітного світосприйняття і безлімітного інтернету, ми – генерація нових технологій і нових ідей. Проте, як би не змінювалося все навколо, у який би напрямок не скеровував нас сучасний розвиток, ми міцно тримаємося одного – віри у Господа Ісуса Христа. Він – наш Керівник і Наставник, наш Поводир у цьому насиченому, але непевному світі. Тому через любов, якою нас наділяє Господь Бог, ми хочемо служити молоді нашого регіону та вести якогомога більше молодих людей до особистих відносин з Ісусом Христом.

Через наше служіння, ми прагнемо показати важливість і практичність християнських цінностей конкретно для кожного. Наша задача допомогти хлопцям і дівчатам знайти нових друзів та організувати цікаве дозвілля, позбавлене шкідливих для фізичного та духовного здоров’я звичок.

Основою для нашого спілкування є малі групи: прекрасна можливість молоді поспілкуватися у невеликих компаніях (10–15 чол.) за чашечкою чаю, разом роздумувати та вивчати Боже Слово, допомагати один одному у різних потребах. Серед інших напрямів служіння:

 

  • проведення молодіжних таборів з насиченою духовною та розважальною програмою;
  • проведення молодіжних зустрічей та клубів щоп’ятниці: організація вечірок на відповідну тематику (Шоу талантів м. Ірпеня, Fashion-клуб, чемпіонати з мафія-гри, інше);
  • організація спортивних змагань (Belkastreetball – проводиться на міжобласному рівні, чемпіонати з футболу та настільного тенісу, щорічний Тиждень спорту, квест).

 

Приєднуйся до наших заходів!

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Матеріал дотичний до розділу:

Молодіжне служіння ІБЦ

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація