В день річниці початку повномасштабного вторгнення ми зібрались всією церквою, щоб молитись до Господа і подякувати нашим військовим.
Ніхто більшої любові немає над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх, Ів. 15:13
І за це ми переповнюємося вдячністю всім захисникам та захисницям України.

Посеред лиха і горя ми мусимо визнати, що Бог продовжує проявляти опіку: ворог давав нам три дні, але через відвагу і мужність українців цього не сталося, у нас є потужні офіцери, турботливі волонтери, в народі є сила триматись – поділився старший пастор Микола Романюк .

🎵Дитячий хор музичної школи Етюд продовжив вечір з зворушливими пісня “Нам потрібне мирне небо”, “Мамо, розкажи, чому війна”. А пастор-капелан Анатолій Кушнірчук подякував військовим, які роблять все можливо і неможливе, щоб Україна продовжувалась.






Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.