На території Ірпінської Біблійної Церкви 8 і 9 листопада команда Ветеранського центру «Серед Своїх» разом з лікарями мобільної стоматологічної клініки організувала лікування наших захисників, захисниць та їх рідних.
Це був благословенний час! Команда отримала тільки позитивні відгуки. За професійне лікування і за атмосферу вдячності та гостинності.
Під час очікування, військові хлопці та дівчата мали спілкування з капеланами-волонтерами та пригощення від церковного кафе.
Хочемо подякувати мобільній стоматології від «Сумки самарянина», команді лікарів та асистентів ! Ви зробили неймовірну роботу, на високому рівні!




Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.