Волонтерський центр Ірпінської Біблійної Церкви в Гостомелі працює вже 1.5 місяця. Серед тижня у волонтерському центрі є спілкування за кавою, адресна допомога нужденим, вивчення Біблії, жіночий клуб. А про декілька заходів хочемо розповісти окремо.

На початку червня команда дитячого служіння завітала в Гостомель та провела яскраве свято для дітей. Останнім часом туди повертаються багато родин з дітками, тому до дня захисту дітей ми змогли подарувати їм радість та втіху. Діти могли активно провести час разом з батьками, беручи участь в командних естафетах, хтось міг проявити творчість на цікавих майстер-класах, чи то навести красу зробивши зачіску чи веселий face art. Дошкільнята також не сумували, адже вони мали різноманітні сенсорні ігри, розваги й поробки.

Ще один захід був спрямований на жінок. В такий складний час спільні зустрічі – як ковток свіжого повітря. На «Жіночі посиденьки» в Гостомелі завітало понад 25 жінок, з якими ми могли розділити смачну їжу, теплі розмови, молитву за наших солдатів, та навіть намалювати власноруч листівки під керівництвом художниці Наталії Щупляк.

Нещодавно, за допомогою організації «Music in World music» 10 лікарів з Вінниці та Києва змогли надати безкоштовну допомогу 140 гостомельчанам. Педіатр, хірург, онколог-мамолог, ендокринолог та кризовий психолог проводили консультації, робили аналіз крові на цукор, ЕКГ, УЗД та  забезпечували огляд містян. Але варто лікувати не тільки тіло, але й душу. Тому наші волонтери потурбувалися про галерею картин у сквері, яка давала змогу не тільки насолодитися мистецтвом, а і краще пізнати нашого Творця та Його милість до нас.

Кількість людей, відвідуючих волонтерський центр ІБЦ у Гостомелі постійно збільшується. Дуже сподіваємось, що це стане початком нової церкви.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація